Litoměřice – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Most – Šumperk 3:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (kon.) | Písek – Jihlava 3:2 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Třebíč 1:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
SK Kadaň
cz Sobota 26.01.2013, 17:30 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vzájemná bilance:

Kadaň má s Berounem velice dobrou bilanci, ve třech vzájemných duelech vždy dokázala zvítězit. Poprvé se hrálo v 6. kole v Kadani. Za Kadaň se trefil hned ve 3. minutě Petr Jíra, ale za minutu už bylo vyrovnáno, gól vstřelil Malý. Vyrovnaný stav trval až do 48. minuty, kdy skóroval Jiří Charousek. Na 3:1 poté zvýšil Petr Macháček a v závěru pečetil Kamil Tvrdek. Do Berouna se kadaňští vydali v 19. kole. Beroun se v první třetině ujal vedení zásluhou Doležala, Kadaň poprvé skórovala ve 27. minutě, kdy vyrovnal Filip Hanták. Černožlutí se poté zásluhou Nikoly Gajovského ujali vedení, ale za 19 sekund srovnal Vostřák. Utkání dospělo až do samostatných, ve kterých gólmana překonal jediný Filip Seman. Kadaň tak v Berouně získala dva body za výhru 2:3 po nájezdech.

Poslední vzájmený zápas:

Zatím poslední vzájemný zápas se hrál na kadaňském zimním stadionu v rámci 32. kola. V první třetině měla Kadaň velkou převahu, ze které vytěžila jednu branku, ve 12. minutě otevřel skóre Jaroslav Kůs. Ve druhém dějiství se Kadani dařilo s šancemi nakládat o dost lépe. Druhý gól Kadaně vstřelil ve 22. minutě Martin Szakal, třetí branku přidal o tři minuty později Jiří Charousek. Kadani to ale nestačilo, o další dvě minuty později udělal tečku za utkáním Petr Stoklasa. Ve třetí třetině už kadaňští branku Vojtěcha Sedláčka tolik neohrožovali, soustředili se na klidné dohrání zápasu, který nakonec skončil jasnou výhrou 4:0. „ Myslím, že jsme byli lepším týmem. Ve druhé třetině nám po krásných akcích padly tři branky. O výsledku rozhodla druhá třetina, kterou jsme vyhráli 3:0“, řekl po zápase trenér Kadaně Zdeněk Skořepa.

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Mastík) - Přindiš, Šulc, Kaláb, Knesl, Malý, Benovič, Kopec, Beneš - Kadlec, Hrdel (C), Plichta, Stromko, Jonáš, Videlka, Fiedler, Doležal (A), Trojan, Hošťálek, Lenc, Polák

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Strmeň) - Schmidt, Bartejs, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal (C), Tejnor, Pavlas - Ton (A), Kämpf, Andres, Procházka, Kaše, Mainer, Hrabák, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Račuk

Rozhodčí: .

00:01

00:35
    Kadaň byla nastěhovaná před Sedláčkem, ale k žádnému velkému ohrožení branky se nedostala.

01:05
    Icing Berouna.

01:30
    Chlouba se probíjel do pásma Medvědů, ale domácí beci si s ním poradili.

02:30
    Hra se odehrává v levém rohu obranného pásma Medvědů.

03:01
    Zakázané uvolnění na domácí straně.

03:10
    Jonášova akce neměla dlouhého trvání, u puku jsou opět hokejisté Kadaně.

03:50
    Videlka hledal před brankou Doležala, ale ten se puku vůbec nedotkl.

04:11
    Po Szakalově střele následuje buly v pásmu obranné třetině domácích.

04:34
    Po špatné rozehrávce Medvědů je tu další zakázané uvolnění.

05:06
    Po Bartejsovo nahození byl puk zašlápnut za Sedláčkovo brankou. Buly ve středním pásmu.

06:16
    Po špatné rozehrávce Kadaně se dostal ke střele Doležal. Následuje vhazování po pravici Hanuljaka.

06:24
    Icing na kadaňské straně.

07:09
    Marek Račuk (KAD) vyloučen za podražení.

07:28
    Šulcovu střelu vyrazil Hanuljak před sebe, ale domácí se k dorážce nedostali.

08:09
    Po kombinaci v pásmu Kadaně získali Medvědi buly před Hanuljakem.

08:55
    Doležalova střela minula Hanuljakovu branku.

09:09

09:40
    Buly před Sedláčkem...

09:43
    ...a opět.

10:23
    Chlouba našel v mezikruží najíždějícího Pavlase, ten ale trefil pouze připraveného Sedláčka.

12:06
    Nahození Mazance udělalo velké problémy domácí obraně.

12:54
    Radan Lenc vybojoval pro svůj tým buly po pravici Hanuljaka.

14:04
    Kadaň dalším nahozením vybojovala další vhazování pře medvědí brankou.

14:43
    Chlouba přestřelil domácí klec.

14:49
    Domácí branka je posunutá ze své obvyklé pozice.

15:04
    Jakub Kadlec svým nahození získal buly před Hanuljakem.

16:12
    Domácí byli chvilku usazení před Hanuljakem, ale až na pár střel, z skoro až brankové čáry, se k ničemu nedostali.

16:51
    Buly před Sedláčkem.

17:20
    Kalábovu střelu tečoval Doležal mimo.

18:34
    Domácí se snaží rozehrát, ale hosté napadáním jim to příliš neumožňují.

19:02
    A máme tu další vhazování před domácí klecí.

19:30
    Nikola Gajovský se probil až před Sedláčka. Jeho střela ale pouze minula berounskou branku.

19:37
    Zakázané uvolnění Berouna.

20:00

V první třetině byla mírně lepším celkem hostují Kadaň, ale branka zatím nepadla.

Další třetina začne přibližně v 18:23.

20:01

20:37
    Gajovského střela byla sražena do ochranné sítě.

21:49
    Kadaň zahrává puk na zakázané uvolnění.

22:40
    Domácí ujeli 2 na 1 ale zakončení Lence mířilo mimo branku.

23:40
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

24:14
    Tomáš Schmidt (KAD) vyloučen za držení.

25:15
    Beroun si zatím nevytvořil tlak potřebný na vstřelení branky.

26:14

26:43
    Jakub Kadlec (BER) vyloučen za nedovolené bránění.

26:55
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kadaňští se díky kombinaci v berounském obranném pásmu ujímají vedení. Posledním hráčem, který se dotkl puku byl JAROSLAV HAFENRICHTER. Asistence: Nikola Gajovský, Petr Mainer.

29:07
    Vhazování před Sedláčkem.

30:08
    Zakázané uvolnění domácích.

30:41
    Po Kadlecově střele se bude vhazovat před Hanuljakem.

31:11
    Ondřej Kaše (KAD) vyloučen na 2 minuty.

33:00
    Domácí si, až na pár nahození, nevytvořili žádný větší tlak.

33:34
    Vhazování před Hanuljakem.

34:18
    Puk je v moci kadaňských hráčů, kteří se snaží usadit v berounské obranném pásmu.

36:08
    Po vhazování před kadaňskou brankou, se domácí k žádném ohrožení nedostali.

36:57
    Schmidt ohodil sněhem domácího Sedláčka a berounští beci si to nenechali líbit a strhal se menší potyčka.

37:30
    Marek Račuk (KAD) vyloučen za napadení.

37:55
    Beroun kombinoval v kadaňském pásmu, ale po jedné z přihrávek se dostal puk až k Sedláčkovi.

39:10
    Přindišova střela skončila na zadním mantinelu.

39:30

39:44
    Beroun právě vstřelil branku!
    Beroun vyrovnává 14 vteřin po své třetí přesilovce. Branku vstřelil RADAN LENC, který překonal na dvakrát, jinak dobře chytajícího Hanuljaka.. Asistence: Zbyněk Hrdel, Petr Přindiš.

40:00

Ve druhé třetině jsme se konečně dočkali gólu. O první branku v zápase postaral v kadaňské přesilové hře JAROSLAV HAFENRICHTER. Domácímu Berounu se podařilo vyrovnat těsně před koncem druhé třetiny. O branku se postaral RADAN LENC, který překonal na dvakrát, jinak dobře chytajícího Hanuljaka.

Další třetina začne přibližně v 19:25.

40:01

41:43
    Kadaňští zahrávají na zakázané uvolnění.

41:57
    Další vhazování před Hanuljakem.

42:51
    Puk mají v moci domácí a snaží se založit útočnou akci.

43:58
    Oba týmy byli chvilku v pásmu svého soupeře. Nyní se bude vhazovat před Sedláčkem.

44:10
    Petr Mainer vyloučen za nedovolené bránění.

46:13
    Domácí přesilovku nevyužili, i když měli velmi dobrou příležitost na konci přesilovky.

46:46
    Zakázané uvolnění Kadaně.

47:28
    Domácí měli vyloženou šanci, ale naštěstí pro Kadaň jí nedokázali využít.

48:40
    Hra se odehrává především ve středním pásmu.

49:33
    Po zakončení Andrese se bude vhazovat před Sedláčkovo brankou.

49:58
    Kadaň získala další buly před Sedláčkem.

50:25
    Videlka přihrával na najíždějícího Benoviče, ale puk zastavil jeden z vracejících se kadaňských beků.

51:30
    Hokej je zatím z obou stran nemastný-neslaný.

51:52

52:40
    Plichta vybojoval puk na jednom z obránců Kadaně a dostal se až ke střele.

52:54
    Icing Kadaně.

53:45
    Gajovského střela trefila pouze připraveného Sedláčka. Z následné dorážky se už nic vážnějšího nestalo.

54:03
    Vhazování po pravici Sedláčka.

54:53
    Beroun díky kombinaci získal vhazování před Hanuljakem.

55:32
    Na trestnou lavici míří Jakub Šulc (BER).

56:17
    Kadaň je usazena v pásmu Berouna, ale dostala se k pouze jediné střele.

56:33
    Filip Hanták (KAD) vyloučen za hákování.

57:07
    Roman Chlouba se probíjel až k zakončení. To mu, ale neumožnil Robin Malý (BER), který si nyní odsedí 2 minuty.

57:25
    Szakalova střela skončila na zadním plexi.

57:53
    Petr Mainer (KAD) vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.

58:22
    Hrdelova střela minula levou tyč Hanuljakovy branky!

58:28
    Po kombinaci se ujímají domácí vedení. Branku vstřelil BENOVIČ.

59:45
    Kadaň hraje v šesti.

60:00
    Konec zápasu. (19:54:54)

Marcel Holl

Góly a asistencie: 40. Lenc (Hrdel, Přindiš), 59. Přindiš - 27. Hafenrichter (Gajovský, Mainer)

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Mastík) - Přindiš, Šulc (A), Kaláb, Knesl, Malý, Benovič, Kopec, Beneš - Kadlec, Hrdel (C), Plichta, Stromko, Jonáš, Videlka, Fiedler, Doležal (A), Trojan, Hošťálek, Lenc, Polák
    SK Kadaň: Hanuljak (Strmeň) - Schmidt, Bartejs, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal (C), Tejnor, Pavlas - Ton (A), Kämpf, Andres, Procházka, Kaše, Mainer, Hrabák, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Račuk

Rozhodca: Zubzanda - Gerat, Belko