West Ham – Chelsea 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 1:0 (kon.) | Manchester City – Everton 1:1 (kon.)
Arsenal – Swansea 0:2 (kon.) | Reading – Manchester United 3:4 (kon.)
Arsenal FC
0:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 01.12.2012, 16:00Anglická Premier League

Zápas ako bič, aj tak by sa dalo prirovnať toto dnešné stretnutie. Do 88. minúty sme videli nudný zápas, kým sa Michu neocitol tvárou v tvár brankárovi Arsenalu a neobhodil ho. Swansea jasala a to nebolo všetko! O 4 minúty neskôr ten istý hráč predviedol to isté! Swansea si odnáša z Emirates Stadium 3 dôležité body! (17:51:53)

90+2
    Swansea dala gól!To je neuveriteľné! Jenkinson stratil loptu a MICHU sa ocitol tvárou v tvár Szczesnemu opäť a znova sa mu ho podarilo prekonať, to je niečo nevídané! Fanúšikovia Arsenalu opúšťajú štadión...

88
    Swansea dala gól!Tak toto nikto nečakal! MICHU sa po nádhernej kolmici ocitol tvárou v tvár Szczesnemu, krásne sa s ním pohral, obhodil ho a svojou strelou rozvlnil sieť!

85
    Za faul vidí žltú kartu Thomas Vermealen.

83
    K slovu sa postupne dostávajú aj hráči Swansea, do obrovskej šanci sa dostal Tiendalli, ktorý preveril Szczesneho schopnosti!

79
    Wilshere má toho už dosť, nahrádza ho Rosický.

77
    Z ihriska odchádza nevýrazný de Guzman, nahrádza ho čerstvý Tiendalli.

69
    K striedaniu došlo aj na druhej strane, odišiel Shechter, nahradil ho Moore.

68
    Giroud nahrádza Podolskeho.

67
    Máme tu dvojstriednanie, odchádza Gervinho, ktorého nahradil Alex Oxlade-Chamberlain!

61
    Po rohovom kope sa k strele odhodlal Podolski, jeho projektil tečoval Cazorla, Tremmel si však dal pozor!

31
    Dyer sa rútil sám na Szczesneho, jeho strelu zblokoval skvele hrajúci Vermealen, nasleduje roh!