Rusko – USA 2:2 (kon.) | Bulharsko – Ukrajina 0:1 (kon.) | Česko – Slovensko 3:0 (kon.)
Saudská Arábia – Argentína 0:0 (kon.) | Turecko – Dánsko 1:1 (kon.) | Maďarsko – Nórsko 0:2 (kon.)
Švédsko – Anglicko 4:2 (kon.) | Holandsko – Nemecko 0:0 (kon.) | Rakúsko – Pobr. Slonoviny 0:3 (kon.)
Írsko – Grécko 0:1 (kon.) | Poľsko – Uruguaj 1:3 (kon.) | Panama – Španielsko 1:5 (kon.)
Rusko
2:2 (1:0)
USA
cz Streda 14.11.2012, 16:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Prípravný zápas

Sudí Rizzoli dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které končí nerozhodným stavem 2:2. Za Rusko se prosadil Smolov a Širokov. Za USA snižoval Bradley a Diskerud. V dnešním přátelském utkání tak žádného vítěze nemáme. Děkuji Vám za pozornost. (17:56:12)

90+3
    Američané právě vstřelili branku!
    MIX DISKERUD je na hřišti pouhých šest minut a už si připisuje velmi důležitou branku, když minutu před koncem utkání srovnává na 2:2:

90
    Sudí nastavil čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    V gólové šanci se ocitl Čeryšev, ale Howard jeho pokus báječně zlikvidoval.

87
    Zahraje si také Diskerud, který nahrazuje Camerona.

85
    Ze hřiště odchází Altidore, nahrazuje ho Boyd.

84
    Rusko právě vstřelilo branku!
    ROMAN ŠIROKOV bezpečně proměňuje pokutový kop a posílá Rusko šest minut před koncem řádné hrací doby do vedení.

84
    Rusko bude zahrávat pokutový kop!

83
    Žlutou kartu za faul v pokutovém území vyfasoval Kljestan.

80
    Z avizované standardní situace domácí žádné nebezpečí svému soupeři nepřichystali.

80
    Rusko střídá. Ze hřiště odchází Grigoryev, nahrazuje ho Čeryšev.

79
    Cameron fauloval, a domácí tak budou zahrávat volný přímý kop.

78
    Širokov obdržel zajímavou přihrávku a opřel se do střely, ale jeho pokus gólem nekončí.

77
    Žlutou kartu obdržel Širokov.

76
    Agudelo sklepl míč hlavou pro MICHAELA BRADLEYHO, jenž přesnou střelou z první srovnává skóre na 1:1.

73
    Odchází Williams a na hrací ploše ho nahrazuje Edu.

72
    Do zajímavé šance se dostal Bradley, ale bohužel pro USA se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.

71
    Jones zahrával volný přímý kop, ale obrana domácích zvládla svoji práci s přehledem.

67
    Grigoryev zahrával rohový kop a do zakončení se dostal Denisov, ale jeho pokus skončil hodně vedle pravé tyče.