Šumperk – Hr. Králové 6:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:4 (kon.)
Most – Kadaň 0:4 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:3 (kon.) | Písek – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 10.11.2012, 17:30 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Pro dnešek je to z berounského zimního stadionu všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:44:01)

Máme tady konec utkání. Dlouho bezbrankový duel se dočkal gólů až ve třetí části a vzhledem k tomu, že hosté vstřelili hned tři, tak berou tři body z jinak vyrovnaného utkání.

60:00

59:57
    Ofsajd hostů, kteří už začali slavit dnešní výhru.

59:27
    Domácí šance nyní utrpěli další ránu. Za hrubost je vyloučen Jakub Šulc.

58:54
    Domácí hrají s šesti bruslaři do pole a prázdnou brankou.

58:54
    Další pokus Medvědů obstaral Vostřák, i jeho ránu kryje gólman Třebíče.

58:23
    Padělek se dostal k puku, jeho ránu vyráží Čiliak.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části, ale asi už i utkání.

57:09
    Hosté nemají kam spěchat a všechny puky vyhazují tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

56:35
    Beroun se snaží zavést puk do útočného pásma, zatím marně.

55:16
    Doležal spadl na puk v souboji u mantinelu, hra je přerušena ve středním pásmu.

53:53
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají už dvougólového vedení! Křížnou nahrávku přetavil v gól TOMÁŠ VONDRÁČEK! Asistence: Tomáš Kaut.

53:02
    Domácí se dostali do útočného pásma, ale střela končí v ochranné síti.

52:19
    Hosté bleskově využívají početní převahu! přesný pas před branku dostal VLASTIMIL BILČÍK a přesnou ranou mezi betony překonal Furcha! Asistence: Jakub Čuřík a Lukáš Nahodil.

52:07
    Nepříjemná komplikace pro domácí. Za držení vyloučen útočník Michal Pavel.

51:36
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají po exluzivní akci TOMÁŠE KARPOVA, která musela zaujmout i nezaujatého diváka. Kaporv si převzal puk před útočnou modrou a mezi obránci prokličkoval jako mezi slalomovými brankami a s přehledem zakončil pod horní víko! Asistence: Robin Malý.

50:51
    Další zajímavá příležitost pro domácí borce, ale opět ji likviduje brankář Horácké Slavie.

50:41
    Z levé strany nahodil Vostřák, jeho pokus vyráží Čiliak.

48:36
    Domácí mají snahu vyrovnat, ale zatím se jim nedaří udržet na delší čas v útočném pásmu.

47:37
    Burian měl po přihrávce od Dolníčka hodně prostoru pro zakončení, ale nakonec prováhal ideální moment pro zakončení.

46:33
    Z rychlého protiútoku se pokusil Furcha překonat Vondráček, gólman Medvědů připraven.

45:45
    I Beroun se dostal do šance! Karpov našel na brankovišti Aleše Padělka, který však zblízka netrefil puk ideálně.

45:02
    Hosté nyní měli další šance na vstřelení pojišťující branky. Střely Čuříka i dvě z hole Kauta zlikvidoval Dominik Furch!

43:45
    Hosté dokázali z tlaku před brankou nakonec vytěžit gól! Burian poslal přihrávku na třebíčského kapitána DAVIDA DOLNÍČKA, který překonal přemísťujícího se Furcha střelou nad lapačku. Asistence: Vilém Burian a Tomáš Kaut.

43:28
    Hosté nyní mají tlak před brankou. Střela Buriana mimo.

41:32
    Po buly na modré napřáhl Sláma, jeho rána končí vedle.

41:03
    Nahození od modré čáry vyrazil Furch do ochranné sítě.

40:26
    Bárta nahodil kotouč do útočného pásma, dojet už ale nestačil.

40:01

Ani ve druhé části jsme se branky nedočkali, i když ke konci třetiny bylo k vidění hned několik zajímavých šancí zejména hostů, kterým ale nedovolil skórovat výtečnými zákroky Dominik Furch.

38:42
    Dominik Furch nyní kraluje na ledě! Třebíčským nyní zlikvidoval dvě téměř tutové šance.

38:18
    Hosté zlepšují svůj výkon a nyní měli velmi zajímavou akci dvou na jednoho, kterou likviduje skvělým zákrokem Furch.

37:22
    Hostující Čuřík nyní jel téměř sám na brankáře. Puk si v rozhodující moment dal více od těla a Furch se po něm vrhl a přikryl touš do lapačky.

36:47
    Dlouhá bitva o puk za domácí brankou měla za vítěze Robina Malého, který vyhazuje kotouč.

35:48
    Dominik Furch nyní předvedl výborný zákrok a ukázal opět, že jeho výkonnost je úplně někde jinde než u jiných gólmanů.

34:51
    První zajímavá rána Třebíče! Po střele Buriana puk přepadl přes Furchův beton až do brankoviště, ke však byl jako první Kaláb a šanci hostům nedovolil zakončit.

34:20
    Furch si nyní připisuje zákrok proti střele od modré čáry.

33:50

33:36
    Beroun se v druhé polovině přesilovky zatím nedostal pořádně do útočného pásma.

32:33
    Lukáš Havel dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

31:50
    Za hákování je vyloučen Jakub Šlahař.

31:36
    Bude se opět vylučovat na straně hostí. Zatím výhoda, Furch spěchá na střídačku.

31:05
    V Berouně je zatím stále k vidíme bojovný hokej plný osobních soubojů, ale chybějí šance.

30:06
    Hrdel si na útočné modré převzal puk a poté zakončil do připraveného brankáře.

28:35
    Hosté přečkali oslabení bez problémů.

27:47
    Hrdel zavezl kotouč do útočného pásma a snažil se najít před brankou Havla, před ním zasáhl brankář Čiliak.

26:35
    Za sekání vyloučen Eduard Kadela.

26:12
    Bude se vylučovat na straně hostů. Zatím ponechána výhoda.

25:30
    Zatím stále čekáme na větší příležitost k ohrožení jedné či druhé branky.

24:11
    Beroun se nyní také snažil dostat do útočné třetiny. Havel nakonec přišel o kotouč.

23:10
    Pokus o vyhození z domácí strany končí na hostující střídačce, ale rána byla hned několikrát tečovaná.

21:58
    Až nyní musel Furch zasahovat proti ráně Kauta.

21:37
    Třebíčští nyní nastěhování v útočném pásmu, ale zatím Furcha neprověřili.

20:54
    Nahodil vybojoval kotouč pro Buriana, který se společně s Dolníčkem dostal do přečíslení dva na jednoho. Hostující kapitán Dolníček trefil z mezikruží jen Furcha.

20:01

První část dnešního střetnutí je za námi. Ani jeden z týmů se v první dvacetiminutovce nedostal k vážnějšímu ohrožení branky a stav je tak právem vyrovnaný.

Další třetina začne přibližně v 18:18.

20:00

19:58
    Tak už to vypadalo, že žádnou šanci neuvidíme, ale Fořt ještě zakončoval po objetí branky.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první části.

18:31
    Domácí ustáli v klidu druhé oslabení v utkání.

18:08
    Až nyní se poprvé Třebíč dostala ke střele. Ránu Bilčíka berounský gólman Furch dobře viděl.

17:10
    Beroun vyhazuje puk až za Čiliaka.

16:31
    Za hrubost vyloučen opět domácí Petr Přindiš.

16:00
    Už to vypadalo, že Beroun přijde o útočné pásmo, ale Bárta zabojoval a získal kotouč, který nabídl Padělkovi, který v pádu nezakončil přesně.

14:35
    Sympatický výkon v útočném pásmu přinesla formace Karpov-Doležal-Videlka, ani jeden z vyjmenovaného tria nakonec nezakončil.

13:54
    Třebíč se i po skončení přesilové hry dokázala udržet v útočném pásmu, ale zatím Horácká Slavia toho moc neukázala.

12:56

12:26
    Hosté musí pro kotouč až za vlastní branku.

11:56
    Minuta přesilové hry pryč. Buly před Furchem.

11:37
    Třebíč si drží útočné pásmo, ale zatím je kombinace hostů docela kostrbatá.

10:56
    I Třebíč si zahraje první přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje za podražení Petr Přindiš.

10:38
    Puk po odrazu od jednoho z hostů končí v ochranné síti. Buly ve středním pásmu.

10:33
    Hostující kapitán David Dolníček si převzal za brankou puk, obtočil se kolem brankové konstrukce a zakončoval. Furch byl připraven.

08:42
    Hosté nyní už delší dobu v útočném pásmu, ale zatím Furch může být v naprostém klidu.

08:11
    Hosté se nyní dostávají do útočného pásma. Zákroky Trojana zaváněly faulem.

07:41
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, stále vidíme poměrně nezáživný hokej.

06:59

06:14
    Zajímavá kombinace Hrdela s Havlem, druhý jmenovaný pálil pouze do Čiliakova betonu.

06:07
    Až nyní se Beroun výrazněji usazuje v útočném pásmu.

04:59
    Havel byl silný na puku a donutil svého strážce faulovat. Za podražení vyloučen Ondřej Dlapa.

04:16
    Hosté nyní zkusili rychlou rozehrávku, ale je z toho zakázané uvolnění.

04:04
    Opravdu je to zatím velmi vlažný úvod zápasu. Beroun o něco aktivnější.

03:16
    Hrdel zabojoval důrazně o puk za brankou, ale nakonec ho nevybojoval.

02:25
    Po pravém křídle si najel do střelecké pozice Trojan, jeho pokus Čiliak ani nemusel krýt.

01:30
    Úvod dnešního střetnutí je zatím velmi opatrný a na první větší šanci čekáme.

00:21
    Vostřák na modré zachytil rozehrávku, ale nedostal se k pořádnému zakončení.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Furch (Benda) - Šulc, Přindiš, Jebavý, Ruprecht, Videlka, Kaláb, Knesl, Malý - Karpov, Plichta, Vostřák, Bárta, Doležal, Trojan, Hošťálek, Čurda, Havel, Pavel, Hrdel, Padělek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena, Dlapa,Bilčík, Rangl, Čejka, Sláma, Sobotka, Zdráhal - Čuřík, Vondráček, Dolníček, Křivohlávek, Kaut, Nahodil, Kadela, Fořt, Burian, Šlahař, Přibyl, Káňa.

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek.

Horácká Slavia má za sebou domácí duel, ve kterém přivítala IHC Písek. Domácí dominovali utkání od prvních minut, úvodní dějství vyhráli 3:1, také zásluhou dvou přesných zásahů Davida Dolníčka. V závěrečné třetině pak přidali další dvě branky a zvítězili pohodlně 5:1. „Vstup do utkání nám vyšel nad očekávání, ale na konci první třetiny jsme dostali zbytečný gól, když hráči měli za úkol to odbránit a dohrát třetinu bez gólu. Ve druhé třetině Písek ukázal své přednosti, hodně forčekoval, tlačil se do brány, ale my jsme dokázali druhou třetinu uhrát na 0:0. Třetí třetina byla z naší strany vůbec nejlepší, výborně jsme bránili, soupeře jsme k ničemu nepustili, navíc jsme dali pěkné góly a ještě jsme si vypracovali řadu dalších šancí,“ zhodnotil utkání spokojený Kamil Pokorný.

Medvědi mají za sebou středeční střetnutí na jihlavském Horáckém zimním stadionu. Mužstvo s Ježkem na prsou otevřelo skóre, avšak Lukáš Havel dokázal zanedlouho vyrovnat. V dalším průběhu zápasu však měli červenožlutí navrch. I přes hattrick Lukáš Havla nakonec podlehli berounští hokejisté s jihlavské Dukle 3:8. „Zápas se mi těžko hodnotí, protože už je třetí v řadě, kdy jsme dostali takhle moc gólů. Můžeme si ty situace ukazovat na videu a trénovat je, ale pak ta zodpovědnost hráčů a čtení hry jsou špatné. Dnes jsme totálně propadli. Důležitý gól byl na 3:1, kdy se domácí prosadili pár vteřin před koncem našeho oslabení. Čtvrtý a pátý gól pak padly během pár sekund. Na začátku třetí třetiny jsme se ještě dostali do hry, dali jsme branku a Aleš Padělek měl šanci, bohužel pak náš hráč prohrál na 6:3, a poté už si hru hlídali,“ litoval po zápase Aleš Totter.

Hezký sobotní podvečer z Berouna. Na berounském zimním stadionu se v rámci 21. kola představí domácí Medvědi proti Horácké Slavii Třebíč, která se po úvodním skvělém vstupu do první ligy sice propadla na sedmé místo, ale stále si drží místo zaručující play-off, což mohou třináctí Medvědi bohužel jen závidět.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Vais

Góly a asistencie: 52. Karpov (Malý) - 44. Dolníček (Burian, Kaut), 53. Bilčík (Čuřík, Nahodil), 54. Vondráček (Kaut)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Benda) - Šulc, Přindiš, Jebavý, Ruprecht, Kaláb, Knesl, Malý - - Vostřák, Hrdel, Havel - Čurda, Padělek, Bárta - Karpov, Videlka, Doležal - Plichta, Trojan, Pavel - Hošťálek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Malena, Dlapa,Bilčík, Rangl, Čejka, Sláma, Sobotka, Zdráhal - Šlahař, Čuřík, Nahodil - Kaut, Fořt Vondráček - Dolníček, Burian, Káňa - Křivohlávek, Kadela, Přibyl.

Rozhodca: Zubzanda - Gerát, Hynek