Ústí n. L. – Karviná 3:2 (kon.) | Bohemians – Sokolov 1:1 (kon.) | Most – 1. HFK Olomouc 0:2 (kon.)
Vlašim – Opava 2:0 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
0:2 (0:2)
1. HFK Olomouc
cz Sobota 13.10.2012, 15:30 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta (Most) • Chance Národní Liga (CZ)

Druhý poločas už nebyl zdaleka tak pohledný jako ten první. Na holickém celku byla znatelná snaha o udržení výsledku, což se jim nakonec podařilo, i přes velkou snahu domácího celku. Hanáci si tak zcela po zásluze odvážejí ze severočeského Mostu 3 body. (17:26:11)

90+3
    Šraga ještě vyslal jedovku na Šroma, ten jí vytěsnil na roh.

90+2
    Jakoby žlutých karet nebylo pro Baník dost dostává další Mujagič.

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

89
    Domácí "Ultras" velmi bouřlivě povzbuzují za takřka rozhodnutého stavu. Sympatické gesto!

88
    Mujagič minul branku z pěti metrů!

87
    Hromek na hranici vápna vyslal na Bělaně protekční střelu.

86
    Novotný hlavičkoval těsně vedle pravé tyče.

84
    Pohledná kombinace domácího celku, na jejímž konci byl Kotlan, který vystřelil vysoko nad branku Šroma.

82
    Tak dnes se žlutí jenom na straně Baníku - Pospíšil.

81
    Poslední střídání následuje i u Hanáků. Hromek za Čtvrtníčka.

79
    Domácí hráči se teď pouze zoufale nahánějí zleva doprava.

77
    Poslední střídání v domácím celku, hřiště opustil dnes výborně hrající Schut a nahradil jej Kotlan

77
    Biolek teď v tutovce sám před Belaňěm nápálil pouze holeň mosteckého gólmana!

76
    Nguyen teď přetáhl centr, který skončil až za rohovým praporkem.

74
    Druhé střídání holického celku. Korčián za Chmela.

72
    Mujagičovi odpískán velmi sporný ofsajd.

70
    Další střídání na lavičce trenéra Zacha. Nguyen za Štefka.

68
    Domácí se teď ve vápně pokoušeli usměrnit míč za záda Šroma, ale spíše okopávali nohy Hanáků.

65
    Hřiště opouští Osumanu a místo něj na trávník vybíhá Vodička.

63
    Osumanu v ofsajdu.

62
    Kopecký nedokázal zpracovat skákavý míč tváří v tvář Šromovi.

61
    hra ve druhém poločase ztratila na kvalitě, jedna nepřesná přihrávka střídá druhou.

59
    ...Rozehrán na krátko a s následným centrem od Šragy, který byl sražen mimo vápno.

59
    Roh pro domácí...

56
    Svádí se taktické souboje o míč ve středním pásmu, ani jeden z týmů nechce chybovat.

54
    Schut se teď probil až před Šroma, jeho přízemní střela ale neměla dostatečnou razanci, a tak holickému brankáři nepřidělala příliš problémů!

53
    Trošku zbytečně si teď nechal Tomáš Pilař udělit žlutou kartu za debatu s rozhodčím.

51
    Hlasatel oznámil, že dnešnímu utkání přihlíží na Stadionu Josefa Masopusta 380 diváků.

50
    Osumanu teď elegantně prodloužil hlavičkou míč na Šroma, který měl co dělat, aby zkrotil míč.

48
    Schut zajel pro balón tak vehementně, že zranil sám sebe a zůstává ležet na trávníku.

46
    Žlutá karta pro Osumanu.

46

První poločas mezi Mostem a holickou Olomoucí je za námi a přinesl dvě branky do sítě domácího celku. Po většinu poločasu překypovali Hanáci aktivitou a v koncovce byli daleko nebezpečnější, než domácí celek. Domácí trenér Zach má tak jistě hodně co říct svým svěřencům.

45
    Nastavovat se budou dvě minuty, ve kterých se ještě pokusí Baník korigovat skóre a vstřelit branku "do šatny".

45
    Nobst dostal na pravé straně až příliš prostoru, výsledkem byla špatná přhrávka do šestnáctky sražená holickou obranou.

42
    Dobře skonsolidovaná obrana Hanáků a vysunutý presink znemožňuje domácím korigovat skóre utkání.

40
    Pospíšil hledal ve vápně Osumanyho, na míč si ale naskočil Lukášek a odcentroval ho do bezpečí.

38
    Vynucené střídání vinou zranění Dadáka, kterého nahradí Kopecký.

37
    Na hřišti ležel Dadák, kterého museli odnést spoluhráči do postraní.

36
    Na stranu Baníku směřuje další žlutá karta, tentokráte pro Nobsta.

35
    Běloušek na Šragu, míč končí po dlouhém centru v autu.

33
    Pilař centroval z dobrých čtyřiceti metrů do vápna, olomoučtí stopeři míč srazili na roh.

31
    Mostečtí kontrolují míč, ale obraz hry je stále stejný, marná snaha probít se až před Šroma.

29
    HFK právě vstřelil branku!
    DAVID KOBYLÍK svou penaltu proměnil střelou k pravé tyči, kam skočil i Belaň. Míč byl ovšem rychlejší a tak hosté z Hané vedou již o dvě branky.

28
    Běloušek se dopustil faulu v šestnáctce, penalta pro Olomouc a žlutá karta pro stopera Baníku!

27
    Čtvrtníček sám před Belaněm. Domácí gólman vše řešil vyběhnutím a chytil míč!

25
    Mega šance v podání Osumanyho, který obdržel načechraný centr od Schuta přímo na hlavu, míč se jen lehce otřel o břevno!

24
    Osumanu teď podkopl Lukáška a běžel sám na Šroma, hlavní sudí vše viděl a odpískal přímý kop Olomouci.

21
    Osumanu spěchal za míčem, který nakonec zalehl na hranici brankoviště Šrom.

19
    ...Příliš nízký balón nakonec odkopl první bránící hráč - Šraga.

19
    Hanáci opět před Belaněm, tentokráte roh v podání Kobylíka...

17
    Velký zmatek teď panoval na hranici šestnáctky Baníku. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval MATĚJ BIOLEK, který z otočky poslal míč do pravého rohu Belaňovy branky.

14
    Další dobrá šance se naskytla Šimkovi, který ovšem zpracoval míč hlavou, což se mu stalo osudným.

13
    Baník teď sice přebral aktivitu, ale není zdaleka tak nebezpečný jako jeho soupeř z Hané.

11
    Pilař teď dělá velké starosti Olomouci na pravé straně hřiště.

9
    Kobylík teď posílal přesný pas na Žondru, kterému míč utekl ve slibné pozici.

8
    Holičtí teď kontrolují míč na svých kopačkách.

7
    Novotný teď chyboval na vlastní polovině, když namazal Žondrovi, jehož rána letěla těsně u pravé tyče Belaně!

5
    Chmelo hledal napříč hřištěm Žondru, míč zachytil Novotný.

4
    Baník se po sérii autů pomalu tlačí před Šroma.

3
    Schut odhlavičkoval z šestnáctky centrovaný balon od Dadáka.

1
    Běloušek zahájil tradičním nákopem, který skončil až u Šroma.

1

Hezké sobotní odpoledne z Mostu, kde budeme společně sledovat utkání 11. kola druhé ligy mezi domácím Baníkem Most, kterému v tabulce patří až čtrnáctá pozice, a pátou holickou Olomoucí. Hanáci v minulém kole dokázali na domácí půdě porazit velmi silný celek Bohemians Praha (1:0) brankou v druhém poločase. V předminulém kole si holický celek odvezl bezbrankovou remízu z Ústí. Domácí Baník je na tom podstatně hůře, když se nachází na chvostu tabulky. Minulý týden si přivezli z Pardubic bod za remízu a v předminulém kole podlehli zde na Stadionu Josefa Masopusta Sokolovu 0:3. Šance na body jsou pro oba celky totožné, hovoří o tom kurzové nabídky sázkových kanceláří.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.