Kluž – Manchester United 1:2 (kon.) | Benfica – Barcelona 0:2 (kon.) | Borisov – Bayern 3:1 (kon.)
Juventus – Doneck 1:1 (kon.) | Nordsjælland – Chelsea 0:4 (kon.)
BATE Borisov
3:1 (1:0)
Bayern Mníchov
Utorok 02.10.2012, 20:45 • Stadyen Dynama • Liga majstrov

Ďakujem za pozornosť, prajem krásny zvyšok večera. Nezabudnite, aj v stredu si môžete vychutnať svoj obľúbený tím na onlajny.eu, dovidenia zajtra! (22:42:15)

Prekvapenie je na svete! Bieloruský majster si poradil s dominantným Bayernom Mníchov 3:1. Kto by to bol povedal! Po dobrom prvom polčase prišiel zo strany Borisovu ešte lepšie druhé dejstvo v ktorom sa teda diali veci! V prvom polčase, v 24. minúte otvoril skóre stretnutia Pavlov. Gólostroj v druhej časti načal v 79. minúte Rodionov a všetko nasvedčovalo tomu, že sa v tomto zápase už nič stať nemôže. Opak bol pravdou, Bayern nám predviedol fantastickú bojovnosť, ktorú zakončil krásnym gólom Ribery. Ich snaha na konci zápasu, v nadstavenom čase bola až príliš veľká, nechali pootvorené zadné dvierka, ktoré dokonale využil Bressan. BATE Borisov kraľuje skupine F!!!

90+4
    Rozhodca už nemá čo riešiť, ukončuje tento fantastický zápas s prekvapivým koncom!

90+4
    Borisov dal gól!Mozolevski vzal loptu jednému z hráčov Bayernu, vyšprintoval z ľavej strany, prešprintoval takmer celé ihrisko, aby mohol prihrať do stredu šestnástky úplne voľnému BRESSANOVI, ktorý skorigoval skóre!

90+4
    Muller sa ocitol v šestnástke, vypálil, Gurbunovi vypadla lopta, ale závar pred bránou dokázal vyriešiť.

90+3
    Lahmov center pokryl bez väčších problémov brankár Gorbunov. Ešte 1 minúta!

90+2
    Bayernu sa nepodarilo vymyslieť nič a tak tu máme už len posledné 2 minúty zápasu!

90+1
    Bayern dal gól!Tak alebo predsa? Dramatizácia hry, dramatizácia deja po kolmici Mullera na RIBERYHO, ktorý si perfektne nabehol a znížil skóre!

90
    Závar pred bránou po nepriamom kope vyriešil dnes 100%ný Gorbunov.

89
    Bayern sa snaží, ale márne, betónový múr, ktorý hráči BATE Borisovu vymurovali počas 90. minút len tak ľahko nedobyjú...

88
    Neuer bol v permanencii aj teraz, právom sa hnevá, pretože bol faulovaný Bressanom.

87
    Posledné striedanie, odchádza Rodionov, na ihrisko prišiel Mozolevski.

86
    Protiútok 2 na 1 neveštil nič dobré, Neuer to vyriešil, keď si zabehol až k polke ihriska a odkopol loptu do bezpečia.

85
    Na posledných pár minút nám predvedie niečo zo svojho umenia Bressan, ktorý nahradil Pavlova.

84
    Hrá sa rozpačitý futbal zo strany na stranu, Bayern hrá svoj najlepší futbal, ale nič z toho...

83
    To je neuveriteľné, Bayernu dnes šťastie nepraje, zaznamenáva tretiu tyčku v zápase! Brvno a všetci svätí stáli pri Gorbunovi, na strelu, ktorú vyslal Muller nemal žiadny nárok.

82
    Shaqiri sa razom v šestnástke, vystrelil, ale jeho strela bola zblokovaná, z druhej vlny napálil Ribery, ktorého strela putovala do brány, k pravej tyči. Mníchovčania sa radovali, no úsmev na tvári im zmrazil Gorbunov, ktorý loptu chytil aj teraz!

82
    Hrá sa po dlhšej prestávke spôsobenej občerstvovaním a ošetrovaním.

80
    Bayern, ktorý ťahá šnúru 12. víťazstiev s najväčšou pravdepodobnosťou nezaknihuje 13. víťazstvo. Ale späť k hre, hra je prerušená po faule Boatenga na Rodionova.