Podbrezová – Zlaté Moravce 0:0 (po pen.) | Bardejov – Lipany 3:0 (kon.) | Petržalka – Nitra 0:3 (kon.)
Dunajská Lužná – Myjava 0:2 (kon.) | Nemšová – Trenčín 0:4 (kon.) | Námestovo – B. Bystrica 0:1 (kon.)
Lok. Košice – Lučenec 1:1 (po pen.) | Poprad – Košice 1:2 (kon.) | Senec – Slovan Bratislava 0:4 (kon.)
Ružomberok – R. Sobota 4:1 (kon.) | Žilina – Ružiná 2:0 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 7:1 (kon.)
FC Petržalka
0:3 (0:1)
FC Nitra
Utorok 28.08.2012, 17:00 • FC Petržalka 1898, Bratislava - Ovsište • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Druhý polčas sprevádzali náš prenos technické problémy. Čitateľom sa ospravedlňujeme, podstatné ale je, že zápas skončil víťazstvom Nitry, ktorá zdolala domácu Petržalku 0:3. (20:18:16)

90
    Nitra dala gól! Autorom tretieho presného zásahu je ŠIMONEK.

Dnes vyhral lepší, ale futbal trpel. pre dnešok všetko pekný večer, odýchnite si od futbalu.

80
    Striedanie Nitry - Paukner hore, Boszorád dole.

79
    Striedajú hostia, Kotoru nahradí Soumah.

74
    Nitra kopala rohový kop na ktorý si nabehol SOUMAH a nádhrnou strelou prekonal domaceho brankára

73
    Domáce striedanie, z ihriska odišiel Brányik, ktorého nahradí Gabura.

69
    V prebiehajúcej 70 minúte majú viac z hry domáci a fanušikovia chcú gól.

59
    Plichta odchádza z ihriska, nahradí ho Horváth.