Charleroi – Brugge 0:1 (kon.) | Anderlecht – Beerschot 1:0 (kon.) | Lokeren – Mons 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.) | Cercle – Kortrijk 1:2 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (1:1)
RAEC Mons
cz Sobota 04.08.2012, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren. • Belgická Jupiler Pro League

90+3
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Poslední útočnou akci založil Saglik, jenž se dostal až do pokutového území, ovšem místo střely se rozhodl přihrát lépe postavenému BENJAMINU DE CEULAEROVI, a ten napálil míč ke vzdálenější tyči. Domácí se radují, hosté smutní, Ceulaer je hrdinou večera.

46
    Mons právě vstřelilo branku!
    Jak skončil první poločas, tak začíná ten druhý - gól Mons. Matthys se po rozehrání dostal k míči, zaběhl až k pokutovému území, kde krásnou přihrávkou našel MUSTAPHA JARJU, který se zblízka nemýlil. No, pro domácí hodně studená sprcha. Avšak druhá půle teprve začala, času je dost.

45
    Tak to je neuvěřitelné, co se děje na konci první půle. Domácí se už asi viděli v kabinách a zle na to doplatili. Chyby v obraně využil BENAJMIN NICAISE, který vletěl do útoku jako uragán a z bezprostřední blízkosti nedal Lazičovi nejmenší šanci. A je srovnáno, 1:1.

28
    Krásný gól v podání BENJAMINA DE CEULAERA, který si nejprve obehrál Franquarta, poté počkal na pohyb Wernera a nakonec zakončoval do prázdné branky. Moc hezká akce.