Skalica – Nitra | 4:5 (po pr.) | | | Martin – Zvolen | 3:4 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 0:2 (kon.) |
B. Bystrica – HC Slovan | 1:2 (kon.) | | | Košice – Žilina | 6:1 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Kladno – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Litvínov – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Motor ČB | 5:2 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Sparta Praha – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Boston – Montreal | 3:2 (kon.) |
Lev – Riga | 1:2 (kon.) |
Púchov – Pov. Bystrica | 2:5 (kon.) |
Trnava – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Detva | 4:1 (kon.) | | | Topoľčany – Senica | 2:8 (kon.) |
Bardejov – Michalovce | 3:1 (kon.) | | | Piešťany – Lipt. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:3 (kon.) |
koniec
HC Dynamo Pardubice
5:2
(0:1, 3:1, 2:0)
Banes Motor České Budějovice
Góly a asistencie:
29. Starý (Kolář I, Koukal), 31. Nahodil (Buchtele, Sičák), 37. Buchtele (Nahodil, Kousal), 52. Kolář I (Koukal), 58. Starý (Koukal, Kolář I) - 7. Němeček (Kuchejda, Pšurný), 40. Šimánek (Kašpařík)
Rozhodca: Hradil, Jeřábek - Barvíř, Blümel
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Růžička (Koutský) – Kočí, Píša, Borer, Sičák, Kolář II, Benák, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Půhoný, Kousal, Buchtele – Somík, Zohorna, Nahodil.
Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina
Náhradníci:
Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) – Ptáček, Novák, Vydarený, Mikuš, Kranjc, Němeček, Dvořák, Marek – Martynek, Kašpařík, Šimánek – Gulaš, Kotalík, Květoň – Červený, Langhammer, Sailer – Kuchejda, Mertl, Pšurný.
Trenéři: František Výborný a Milan Kupka
Náhradníci:
Tréner:
Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina
Náhradníci:
Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) – Ptáček, Novák, Vydarený, Mikuš, Kranjc, Němeček, Dvořák, Marek – Martynek, Kašpařík, Šimánek – Gulaš, Kotalík, Květoň – Červený, Langhammer, Sailer – Kuchejda, Mertl, Pšurný.
Trenéři: František Výborný a Milan Kupka
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Hradil, Jeřábek - Barvíř, Blümel
Diváci:
Martin Mišovec