Martin – Košice 0:3 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:3 (kon.) | Nitra – Zvolen 4:5 (po s.n.)
Skalica – Žilina 3:2 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HK Poprad
Nedeľa 27.11.2011, 18:00 • Hronské predmestie • Slovnaft extraliga - E.M.

60:00
    Koniec zápasu. (20:05:02)

59:32
    Poprad dal gól!
    Češíkova prihrávka z rohu kĺziska končí v opustenej bránke baranov, gól pripísali Suchému

59:05
    Rapáč netriafa prázdnu bránku súpera

58:55
    Power play BB

58:30
    Vhadzuje sa v strednom pásme, zatiaľ nie je možnosť hrať power play, ale tak napokon odd.čas Milana Staša

57:28
    Záver patrí domácim, ktorí sa snažia vpredu niečo vymyslieť, chýba väčšia presnosť

56:31
    Paľov pri ľavej žrdi, ale neprepasíroval puk za chrbát popradského brankára

56:00
    Hra sa teraz začala znovu prelievať, ale stále majú miernu prevahu domáci, no málo strieľajú na Melicherčíka, šance chýbajú a strely od modrej neslávia úspech

54:30
    Po chybe domácich Koskinen v brejku, ale popradský hráč sa nepresadil pred Chororšunom.

53:27
    Ani strela Kubku po ľade od modrej sa neujala. Bystrica už v menšom nápore, ale hostia stále hrozia kontrami

52:35
    Novák po pravej strane prešiel, ale prihrávku Češík pred Melicherčíkom nezachytil

51:15
    Bambúch to skúšal nahodeným pukom od modrej, to na Poprad neplatí.

50:35
    Tlak Banskej Bystrice, ale teraz ani zblízka, ani od modrej to "baranom" akosi nejde.

49:00
    Teraz sa hra prelieva z jednej strany na druhú, absentuje dnes hra v strednom pásme, ale takýto hokej je aspoň atraktívnejší.

47:45
    Kuľha v ofenzívnej akcii a zamestnal strelou cez Heizera Chorošuna.

46:12
    Rapáč si nakorčuloval pred Chorošuna, ale zblízka ho neprekonal, nezdvihol puk, ak by urobil tak, mohol byť gól

45:10
    Chorošun teraz vychytal Kmiťa, ktorý strieľal z ľavého kruhu a zmaril mu nateraz nádej na hetrik

44:00
    Bystričania sa už tlačia dopredu, ale je to iný Poprad než v druhej tretine.

42:40
    Hostia teraz s väčšou aktivitou, častejšie pred Chorošunom

41:32
    Po strele od modrej sa nepresadil v šanci z dorážky Hult! Poprad v ofenzíve v úvode tretej tretiny

Jozef Balko

Góly a asistencie: 40. Paľov (Češík , Kútny) - 11. Kmiť (Vaic, Kroták), 17. Kmiť, 60. Suchý

HC MONACObet Banská Bystrica: Chorošun - Haverinen, Cebák. Huba, Grman. Cuník, Kubka. Brňák, Bambúch - Hričina, Jokila, Tománek - Kútny, Češík, Novák - Kokavec, Heizer, Kristoffersson - Petro, Paľov, Marcinek
    HK Poprad: Melicherčík - D. Brejčák, Suchý. Novotný, Kovačevič. Šterbák, Fabian. Kramár, Kraft - Vandas, Koskinen, Kuľha - Kroták, Kmiť, Vaic - Svitana, Hult, Rapáč - Škovíra, Nedorost, Gellerstedt

Rozhodca: Jonák - J. Tvrdoň, M. Orolím