FC Vysočina Jihlava
5:1 (2:0)
AC Sparta Praha B
cz Piatok 22.04.2011, 18:00Chance Národní Liga (CZ)

Ve druhém poločase se hosté dočkali kontaktní branky, poté však třikrát udeřili domácí, z toho dvakrát Stanislav Tecl. Domácí dnes dali 5 branek, postarali se o to však jen dva střelci, Muris Mešanović a Stanislav Tecl. Za hosty se trefil Krob.

90
    Sparta se v závěru mohla dočkat druhé branky, Putz do vápna přihrál Krajákovi, který však nemířil přesně.

89
    Před dobíhajícím Putzem zachraňuje Uvarenko.

88
    Ve vápně se snažil někoho najít Gabriel, přihrávka se mu však vůbec nepovedla.

85
    Do útoku se hnala Sparta, ale její snaha skončila před velkým vápnem.

83
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Dlouhý aut Cihláře balón se dostal ke STANISLAVU TECLOVI, jenž stál sám na hranici malého vápna a který svým třetím gólem zvyšuje na 5:1

82
    Do vápna se po krásném prniku prodral Kopic, nenašel už však v sobě sílu na lepší přihrávku.

80
    Domácí naposledy střídají, ze hřiště odešel Filip Dort a poprvé se jihlavskému publiku představí Tomáš Kučera.

78
    Spartě nelze upříct snahu o vstřelení druhé branky, zatím jim však štěstí nepřeje.

76
    Radek Görner vidí žlutou kartu.

74
    Radek Görner pobyl na hřišti ani né dvě minuty, chopil se rozehrání standardní situace, ve vápně našel STANISLAVA TECLA, který rozvlnil síť za zády Švengera dnes již podruhé.

72
    Domácí podruhé střídají, dvougolového střelce Murise Mešanoviće nahrazuje Radek Görner.

70
    Hosté naposledy střídají, dnes chybujícího Jakuba Radu nahrazuje Petr Putz.

Dnešní utkání sleduje 1490 diváků.

62
    Domácí znovu vedou o dvě branky, na 3:1 zvyšuje MURIS MEŠANOVIĆ.

60
    Standardní situaci rozehrál Dort na Kopice, který však přestřelil.

59
    Domácí poprvé střídají, Arnolda Šimonka nahrazuje Gabriel.

58
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dočkala kontaktní branky, Krob si několikrát vyměnil míč s Krajákem, k zakončení se poté dostal JAN KROB, který neměl problém se vstřelením branky.

54
    Standardní situaci rozehrál Dort přímo na branku Švengera, ten nakonec dostal míč s pomocí obránců do bezpečí.