Nepremenená penalta:
Bílí Tygři Liberec: Náhradníci: Tréner:
Mountfield HK: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Tréner:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Tréner:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Tréner:
Piráti Chomutov: Náhradníci: Tréner:
HC Škoda Plzeň: Náhradníci: Tréner:
BK Mladá Boleslav: Náhradníci: Tréner:
HC VERVA Litvínov: Náhradníci: Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Tréner:
HC´ 05 Banská Bystrica: Náhradníci: Tréner:
HC SLOVAN Bratislava: Náhradníci: Tréner:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Tréner:
HC Dukla Jihlava: Náhradníci: Tréner:
Dunaújváros Steel Bulls: Náhradníci: Tréner:
Junosť Minsk: Náhradníci: Tréner:
Les Aigles de Nice: Náhradníci: Tréner:
EHC Bayreuth Tigers: Náhradníci: Tréner:
SCORPIONS de Mulhouse: Náhradníci: Tréner:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Tréner:
MsHK Žilina: Náhradníci: Tréner:
HC Oceláři Třinec: Náhradníci: Tréner:
HK DUKLA Trenčín: Náhradníci: Tréner:
Etoile Noire de Strasbourg: Náhradníci: Tréner:
HK Detva: Náhradníci: Tréner:
HK Orange 20: Náhradníci: Tréner:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Tréner:
GKS Katowice: Náhradníci: Tréner:
HKM Zvolen: Náhradníci: Tréner:
GKS Tychy: Náhradníci: Tréner:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Tréner:
HC Zubr Přerov: Náhradníci: Tréner:
Berani Zlín: Náhradníci: Tréner:
Dinamo Záhreb: Náhradníci: Tréner:
KS Skenderbeu Korce: Náhradníci: Tréner:
BATE Borisov: Náhradníci: Tréner:
FK Oleksandrija: Náhradníci: Tréner:
Apollon Limassol: Náhradníci: Tréner:
FC Midtjylland: Náhradníci: Tréner:
FK Krasnodar: Náhradníci: Tréner:
FK Crvena Zvezda Belehrad: Náhradníci: Tréner:
FH Hafnarfjördur: Náhradníci: Tréner:
Sporting Braga: Náhradníci: Tréner:
PAOK Solún: Náhradníci: Tréner:
Östersunds FK: Náhradníci: Tréner:
FK Vardar Skopje: Náhradníci: Tréner:
Fenerbahce SK: Náhradníci: Tréner:
FC Viktoria Plzeň: Náhradníci: Tréner:
AEK Larnaca: Náhradníci: Tréner:
PFC Ludogorets Razgrad: Náhradníci: Tréner:
FK Sūduva Marijampolė: Náhradníci: Tréner:
SC Rheindorf Altach: Náhradníci: Tréner:
Maccabi Tel Aviv: Náhradníci: Tréner:
Panathinaikos FC: Náhradníci: Tréner:
Athletic Club Bilbao: Náhradníci: Tréner:
Légia Varšava: Náhradníci: Tréner:
Sheriff Tiraspol: Náhradníci: Tréner:
NK Domžale: Náhradníci: Tréner:
Olympique Marseille: Náhradníci: Tréner:
Ajax Amsterdam: Náhradníci: Tréner:
Rosenborg BK: Náhradníci: Tréner:
FC Viitorul Constanta: Náhradníci: Tréner:
FC Salzburg: Náhradníci: Tréner:
Club Bruggy KV: Náhradníci: Tréner:
AEK Atény: Náhradníci: Tréner:
NK Osijek: Náhradníci: Tréner:
FK Austria Viedeň: Náhradníci: Tréner:
AC Miláno: Náhradníci: Tréner:
Škendija Tetovo: Náhradníci: Tréner:
Partizan Belehrad: Náhradníci: Tréner:
FC Fehérvár: Náhradníci: Tréner:
Everton FC: Náhradníci: Tréner:
HNK Hajduk Split: Náhradníci: Tréner:
CS Marítimo: Náhradníci: Tréner:
FK Dynamo Kyjev: Náhradníci: Tréner:
Real Madrid: Náhradníci: Tréner:
FC Barcelona: Náhradníci: Tréner:
Česká republika: Náhradníci: Tréner:
Gruzie: Náhradníci: Tréner: