3:0
25:19
25:20
25:21
Tak aj v treťom sete sme získali o jeden bod viac, ako v tom predchádzajúcom, čo nám teda na získanie aspoň jedného setu nestačilo a Srbsko poľahky naplnilo úlohu favorita, keď zdolalo našu reprezentáciu 3:0 na sety po hrách 25:19, 25:20 a 25:21.

Prvý set sme začali veľmi dobre, dlho sme boli vo vedení, ale Srbsko to napokon dokázalo otočiť. Ostatné dva sety sa už niesli v prevahe nášho dnešného súpera, ktorý si tak pripisuje do tabuľky ďalšie tri body, my dnes z tohto stretnutia odchádzame bez bodového zápisu.

Zajtra majú naši chlapci deň voľna, v utorok sa už môžme tešiť na súboj proti domácemu Belgicku. V tejto chvíli vám už ďakujem za vašu pozornosť, dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch!
3:0
25:18
34:32
28:26
Čeští volejbalisté zvládli klíčové utkání s Estonskem ve třech setech, avšak vítězství se nerodilo vůbec lehce. První sada byla nejjednoznačnější, svěřenci trenéra Nekoly v útoku málo chybovali a nakonec zvítězili sedmibodovým rozdílem. Ve druhém, zdánlivě nekonečném setu udrželi přesnější ruku znovu Češi, kteří za stavu 33:32 proměnili jedenáctý setbol.

Ve třetí sadě si šli Estonci dlouho za prodloužením zápasu, jenže za stavu 24:22 neproměnili ani jeden ze dvou setbolů, načež Jan Hadrava zápas ukončil dvěma esy v řadě. Důležité vítězství naše borce posunulo v tabulce na třetí příčku. Již zítra Čechy čeká souboj s loňskými mistry světa, jimiž jsou Poláci.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.