Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
20:25
25:18
25:18
15:13
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
0:2
17:21
12:21
Kvalifikace v Ostravě pokračuje dalšími zápasy, tímto vás zvu k jejich sledování. Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
21:15
21:15
Kvalifikace pokračuje u nás dalším zápasem, a to ve 14:50!
1:2
12:21
21:17
11:15
Češi byli Američanům skvělým soupeřem, hlavně ve druhém setu snížili favoritům sebevědomí. A dokonce je donutili jít do tiebreaku. V tom se ale zase prokázala síla Budingera s Pattersonem, kteří nakonec naše beach volejbalisty přetlačili.
0:2
19:21
12:21
Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
0:2
15:21
19:21
2:0
21:11
21:12
Česká dvojice Miroslava Dunárová, Marie-Sára Štochlová na vysoce favorizované německé duo Ludwigová, Kozuchová nestačila.

Zkušené Němky si vždy v úvodu setu vytvořily potřebný náskok, postupem času ještě českou dvojici přitlačily kvalitním servisu, naopak domácí pár až příliš často zpoza koncové čáry chybovala. Po dvou jasných setech tak postupuje do druhého kola kvalifikace Laura Ludwigová s Margaretou Kozuchovou.
0:2
10:21
14:21
České volejbalistky Sára Olivová s Karolínou Řeháčkovou končí na turnaji v Ostravě v prvním kole kvalifikace. Proti favorizovaným Španělkám se nedostaly do vyrovnané koncovky.

Hned úvod první sady napověděl, jak bude zápas probíhat. Amaranta s Ángelou se dostaly do luxusního vedení 8:1, následně se sice česká dvojice dostala postupně do tempa, ale ani po zlepšeném výkonu nemohla čelit zkušenějším soupeřkám. Druhá sada už byla o poznání vyrovnanější, Češky se držely několik bodů za soupeřkami, ve druhé části ale přišlo zaváhání v útoku a Amaranta s Ángelou odskočily na rozdíl sedmi bodů.
0:2
18:21
15:21
Jediná česká dvojice, která proklouzla z prvního kola kvalifikace Tereza Kotlasová, Daniela Resová končí těsně před hlavní soutěží. Proti zkušenějším Rakušankám neuhrály ani set.

Úvodní sadu rozhodla střední pasáž, Rakušanky odskočily do vedení o čtyři body, domácí dvojice ještě dotahovala, ale více než jeden setbol odvrátit nedokázala. To ve druhém dějství byly od úvodu přesnější Plesiutschnigová s Schützenhöferovou. Češky se dlouho držely v kontaktu, ale závěr už patřil jednoznačně rakouskému páru, který si tak vybojoval postup do hlavní soutěže.