2:1
7:5
4:6
8:6
Dech beroucí bitva mezi Tamarou Zidanšekovou a Paulou Badosaovou Gibertovou je u konce. Lépe zvládla koncovku utkání slovinská tenistka, která si po výhře 7:5, 4:6 a 8:6 zahraje poprvé v kariéře grandslamové semifinále. Lépe přitom do zápasu vstoupila favorizovaná Španělka, která po dvou rychlých brejcích vedla 3:0 a podávala. Přemožitelka Kateřiny Siniakové ale úvodní sadu otočila a podobný kousek napodobila i v rozhodujícím dějství, v němž rychle prohrávala 0:2. Za stavu 6:6 pak Zidanšeková odvrátila při podání tři brejkboly, aby v dalším gemu uspěla na returnu a dovedla neskutečnou přestřelku do zdárného konce. Příští soupeřkou Zidanšekové bude vítězka druhého dnešního čtvrtfinále mezi Kazaškou Rybakinovou a Ruskou Pavljučenkovovou. Rovněž k jeho sledování jste srdečně zváni.
1:2
7:62
2:6
7:9
Z tohoto nervy drásajícího duelu je to vše. Děkujeme za pozornost a u dalších tenisových přenosů zase brzy na viděnou.
0:2
4:6
4:6
České derby opanovaly favoritky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková, které porazily sestry Plíškovy po setech 6:4 a 6:4.

Turnajové dvojky zahájily zápas skvěle, když v prvním gemu získaly výhodu brejku, o tu však ve čtvrté gemu přišly. Touto skutečností se nenechaly rozhodit a v sedmé hře získaly výhodu zpět a udržely si ji až do koncovky, kdy Kateřina Siniaková na servisu odvrátila dva brejkboly, aby následně proměnila první setbol.

O osudu druhého dějství rozhodoval jediný brejk, který turnajové dvojky urvaly v devátém gemu čistou hrou při servisu Karolíny Plíškové, načež při podání Barbory Krejčíkové proměnila Siniaková druhý mečbol u sítě.

V semifinále se Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou utkají s vítězkami zápasu Linetteová/Peraová – Pavljučenkovová/Rybakinová.
WTA Nottingham (Tráva)
0:2
2:6
3:6
Tereza Martincová připisuje třetí výhru z posledních deseti zápasů, když bez problémů vyřadila deblovou specialistku Dolehideovou. Celý zápas měla česká hráčka pevně pod kontrolou, často kazící soupeřku nepustila k jedinému brejkbolu a může se po hladkém postupu do čtvrtfinále těšit na lepší z dvojice McHaleová – Garcíová-Perezová.
1:2
4:6
7:65
3:6
Lukáš Rosol se na travnatém turnaji v Nottinghamu podívá do osmifinále, v prvním kole vyřadil Američana Maxima Cressyho po setech 6:4, 6:7 a 6:3.

Dramatický první set směřoval do zkrácené hry, kterou ale Lukáš Rosol odmítl, když v devátém gemu prolomil soupeřův servis a následně brejk potvrdil, čímž set ovládl. Tiebreak byl k vidění až ve druhém setu a lépe ho zvládl Američan Cressy, který málem prohospodařil vedení 4:0, nakonec ale svůj druhý setbol za stavu 6:5 proměnil.

O postupujícím rozhodl úvod třetího setu, kdy Rosol podruhé v utkání sebral soupeři servis a sám zůstal stoprocentní až do konce, v závěru přetavil ve vítězství hned první ze dvou dostupných mečbolů.

V osmifinále se Lukáš Rosol utká s lepším z dvojice Kevin Anderson – Jay Clarke.
1:2
6:4
3:6
6:74
Dnešní duel nakonec končí vítězstvím Jiřího Lehečky, kterému se povedlo zvítězit po setech 4:6, 6:3 a 7:6. V první sadě si úvodní brejk připsal slovenský tenista, kterému se povedlo díky stoprocentní bilanci na svém servisu první set dopodávat. I v tom druhém zaznamenal první brejk Klein, jenomže soupeř situaci dokázal zvrátit a ovládl druhý set. O vítězi tak musela rozhodnout až poslední třetí sada, která dokonce nabídla zkrácenou hru, kterou po velké bitvě ovládl právě český hráč.
2:0
6:4
6:2
Vít Kopřiva končí na challengeru v Bratislavě po postupu z kvalifikace v prvním kole hlavní soutěže. Zkušenějšímu Jozefu Kovalíkovi sice v obou setech vzal úvodní servis, ale oba poté ztratil. V prvním setu si udržoval náskok až do stavu 4:2, kdy dovolil soupeři jediný míček, pak ale prohrál čtyři gemy v řadě.
Druhý byl jasnou záležitostí méně chybujícího Kovalíka, který po ztrátě podání prorazil to Kopřivovo dokonce třikrát.