1:2
6:3
3:6
4:6
Zdeněk Kolář bohužel ani v Ismaningu nevykročil ze svého stínu a opět se loučí v prvním kole. Je to jeho šestá porážka z posledních sedmi zápasů. Utkání s osmifinalistou Roland Garros měl výborně rozjeté, vyhrál první set a po druhém plném nepřesností na obou stranách vedl v rozhodujícím dějství 3:1. V závěru měl však přesnější ruku i více štěstí skvěle podávající Korda, který soupeře zdrtil šestnácti esy.
WTA Ostrava (Krytý tvrdý povrch)
2:1
2:6
6:2
6:1
Viktoria Azarenková nakonec poráží Barboru Krejčíkovou po setech 2:6, 6:2, 6:1. Krejčíková přitom předvedla skvělý výkon v první sadě a také ve druhém setu hrála s Běloruskou vyrovnanou partii. Tam ale nedokázala zužitkovat několik brejkbolů, kterými se mohla dostat zpět do hry a ve třetí sadě už ji možná i scházely síly k tomu, aby dokázala zlepšené hře soupeřky čelit. Tam už to byla bohužel jednoznačná záležitost. I tak se ale Krejčíková nemá za co stydět. Rozhodně dnes znovu naznačila své možnosti a schopnosti.
WTA Ostrava – čtyřhra (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
0:6
Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková splnily roli favoritek. Do utkání sice vstoupily třemi prohranými gemy v řadě, ve zbytku duelu už ale ztratily nasazené dvojky jen jedinou hru a zvítězily za 65 minut 6:4 a 6:0. Ve čtvrtfinále čeká český pár Polka Linetteová a Švýcarka Teichmannová.