WTA Nančang (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
3:6
Kristýna Plíšková zvládla roli favoritky, když v prvním kole turnaje v Nan-čchangu zdolala Švýcarku Stefanii Vögeleovovou po setech 7:5 a 6:3.

První set se dlouho vyvíjel ve prospěch turnajové osmičky, jež šla za stavu 5:3 podávat na zisk sady, avšak to se jí nepovedlo a rázem bylo srovnáno. Naštěstí si na podruhé servis udržela a na příjmu proměnila hned první setbol.

Do druhé sady vstoupila Kristýna vlažně, čehož Vögeleová okamžitě využila k rychlému brejku. Zlom přišel za stavu 1:3 z pohledu Plíškové. Rodačka z Loun od tohoto momentu zase přepla na vyšší rychlostní stupeň, hlavně tedy zpřesnila hru, a výsledkem bylo pět získaných gemů v řadě a zasloužený postup do osmifinále. V něm se česká tenistka utká s domácí Peng.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
6:3
1:6
1:6
Václav Šafránek se do osmifinále turnaje v bosenském městě Banja Luka nezahraje, přestože k němu měl po vyhraném prvním setu o něco blíže. Zápas to byl vcelku vyrovnaný, nicméně Federico Coria měl nakonec ve všech základních statistikách drobně navrch. Největší rozdíl byl v proměňování brejkbolů, kterých měli oba zhruba stejně. Šafránek využil jen tři z devíti, zatímco při vlastním podání se z osmi případů ubránil jen dvakrát. Důležitý začátek třetí sady zvládl lépe čtvrtý nasazený Argentinec, který se na přelomu druhého a třetího setu dostal do velkého laufu. Proti Šafránkovi několikrát byla i smůla, v posledních gemech už byl český tenista hodně frustrovaný, a proto v součtu druhé i třetí sady vyhrál pouhé dva gemy.
0:2
5:7
4:6
Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
1:2
1:6
6:3
3:6
Z dlouhého duelu je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek večera. Na viděnou.
Challenger Istanbul (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
Z duelu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a zase někdy na viděnou.
1:2
2:6
6:3
4:6
Lukáš Rosol udolal ve 2. kole challengeru v Istanbulu Francouze Blancaneauxe ve třísetové bitvě 6:2, 3:6, 6:4 a zahraje si tedy osmifinále. Zatímco první sadu zvládl lépe Rosol, tak od druhé se dlouho dařilo více Blancaneauxovi. Ten hned navíc brejknul Rosola v úvodní hře rozhodující sady a vypadalo to, že je na koni. V šestém gemu si však Rosol vzal ztracené podání zpět a v koncovce sady už měl pevnější nervy on.