2:1
7:64
1:6
7:5
Životní turnaj v indickém Puné skončil pro Dominika Palána (412.) v semifinále. V tom byl český kvalifikant naprosto vyrovnaným soupeřem čtvrtému nejvýše nasazenému Lucovi Nardimu (151.). S italským teenagerem prohrál za rovné dvě a čtvrt hodiny až v koncovce třetího setu, a sice po výsledku 6:7(4), 6:1 a 5:7. Rodák z Hodonína dominoval po celý průběh zápasu na podání, kde zaznamenal mimo jiné i 13 es. Soupeři nepovolil až do posledního gemu utkání ani jeden brejkbol. V klíčové dvanácté hře třetího setu ale dvě možnosti Nardi přeci jen dostal, a byť Palán tu první tvrdým forhendem odvrátil, při druhém mečbolu vyrobil dvojchybu. Smutnit ale dvaadvacetiletý Čech rozhodně nemusí. V pondělním vydání žebříčku ATP by se měl posunout o celých 82 míst na 330. pozici, která bude jeho novým kariérním maximem.