6:1
4:6
7:62
6:3
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
2:0
6:2
6:1
Tak tady nebylo o čem. Iga Šwiateková svoji soupeřku přejela jako parní válec a po hodině postupuje do finále. Kasatkinová dnes proti favorizované Polce neměla skutečně žádnou šanci.
0:2
3:6
1:6
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, na přečtenou.
0:2
6:75
2:6
Vítězi smíšené čtyřhry se na letošním Roland Garros stali Ena Šibaharaová a Wesley Koolhof. Japonsko-nizozemský pár přehrál v souboji dvojic, které spolu hrály na turnaji bok po boku vůbec poprvé, 7:6(5) a 6:2 norsko-belgický tandem Ulrikke Eikeriová, Joran Vliegen. Nasazené dvojky vyhrály počtvrté v řadě bez ztráty setu a potvrdily roli velkých papírových favoritů, jejich triumf se ale nerodil snadno. Eikeriová s Vliegenem v úvodním setu dohnali manko 2:5 a vynutili si zkrácenou hru, v níž vedli už 5:2. Pak se ale šampioni blýskli ziskem pěti bodů v řadě a ve druhém setu povolili soupeřům už jen dva gemy.
0:2
3:6
3:6
Český tenis má v semifinále i při neúčasti největších opor minimálně jedno zastoupení. Dlouho to vypadalo na jasný postup Víta Kopřivy, který působil velmi jistým dojmem, téměř nekazil a za stavu 6:3, 5:1 dovedl zápas ke třem mečbolům. Pak ale nebyl dlouho schopen udělat poslední krok, postupně zahodil v jednotlivých gemech tři, dva a zase dva mečboly a teprve ten osmý dokázal vítězným returnem proměnit v zasloužený postup.
2:0
6:2
6:4
Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.
0:2
5:7
4:6
Semifinále prostějovského challengeru nabídne dva česko-slovenské souboje! Dalibor Svrčina narazí na Lukáše Kleina, zatímco soupeřem Víta Kopřivy bude Filip Horanský. Ten potvrdil roli favorita proti devatenáctiletému Martinu Krumichovi, který i tak zaznamenal postupem do čtvrtfinále největší úspěch své začínající kariéry.
Zápas nabídl typickou antukovou přestřelku plnou ostrých výměn od základní čáry. Oba hráči se snažili toho druhého především přetlačit silově. V prvním setu si oba osm gemů drželi bez potíží podání, pak nabídl Krumich soupeři první brejk, Horanský však set nedopodával. Kolínskému rodákovi však vzal vzápětí servis znovu a tentokrát již brejk potvrdil na 7:5.
Slovenský tenista pokračoval v jízdě i na začátku druhé sady, pak ovšem zabral Krumich a otočil z 0:2 na 3:2. Stejně jako v úvodním dějství ovšem ztratil svůj servis v deváté hře a Horanský si již dále zápas nekomplikoval.
WTA Makarska (Antuka)
2:0
6:3
6:3
Linda Nosková (184.) porazila na turnaji WTA 125 v chorvatském městě Makarska dvakrát 6:3 Bulharku Viktoriji Tomovovou (140.) a postoupila do čtvrtfinále. Po vyhraném prvním dějství prohrávala sedmnáctiletá Češka zkraje toho druhého rychle 0:2, poté ale znovu ovládla dění na kurtu a aktivní hrou si došla pro vítězství. O semifinále si zahraje buď se třetí nasazenou Ruskou Potapovovou (80.), nebo domácí divokou kartou Würthovou (357.).