Australian Open - muži (Tvrdý povrch)
0:2
6:72
6:78
Stejně jako na loňském US Open zvládl Jiří Lehečka postoupit do finálového kola kvalifikace, kde mu bude soupeřem Dmitrij Popko (177.).
0:2
3:6
3:6
.Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc nebo dobré ráno!
2:0
6:4
6:2
Zdeněk Kolář (144.) nezvládl druhé kolo kvalifikace Australian Open, když za rovnou hodinu a půl minut podlehl devatenáctiletému Italovi Flaviu Cobollimu (199.). Český tenista ztratil v úvodní sadě servis hned ve třetím gemu, následně si ho ovšem vzal přes čistou hru zpátky. Jenže ani v páté hře si nedokázal rodák z Bystřice nad Pernštejnem podání udržet, čehož už jeho soupeř dokázal využít a první sadu dotáhl do vítězného konce. Druhý set už byl jasně v režii grandslamového debutanta. Ten si utvořil náskok 5:0, a i když vzápětí Kolář dokázal dvěma získanými hrami zkorigovat skóre, tak se na větší zdramatizování duelu nezmohl.
WTA Sydney (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
4:6
Petra Kvitová končí v Sydney v osmifinále, když nestačila na Ons Džabúrovou dvakrát 4:6. Přitom v prvním setu vedla 3:2 s brejkem a ve druhém 3:1, 40:15 a disponovala dvěma brejkboly. V obou setech si prohrála servis za stavu 4:5. Do Australian Open, kde si před třemi lety zahrála finále, tak vstoupí s bilancí 1:2. Džabúrová tak vůbec poprvé v kariéře poráží Kvitovou, konkrétně ve čtvrtém vzájemném zápase. Ve čtvrtfinále narazí na Estonku Kontaveitovou.
2:0
6:1
7:5
On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
WTA Adelaide 2 (Tvrdý povrch)
1:2
6:4
2:6
6:73
Markéta Vondroušová (34.) skončila na turnaji v australském Adelaide v osmifinále. V tom podlehla nasazená šestka po dalším třísetovém boji 6:4, 2:6 a 6:7(3) chorvatské náhradnici Aně Konjuhové (65.). Češka vedla v rozhodujícím setu 5:3 a měla mečbol, při kterém zahrála soupeřka druhý servis o pásku. Duel pokračoval a Konjuhová si ziskem tří gemů v řadě pojistila tiebreak. Na ten po dvou odvrácených mečbolech Konjuhové záhy skutečně došlo. Vondroušová ve zkrácené hře dvěma fantastickými údery srovnala z 1:3 na 3:3, po změně stran už ale neuhrála ani míč.
0:2
1:6
3:6
Tereza Martincová schytala v souboji s Madison Keysovou debakl 1:6, 3:6. Americká ranařka dominovala prakticky celý zápas. V prvním setu ztratila při svém podání jen dva fiftýny. Zkraje druhého prorazila servis Martincové. Následně za stavu 3:4 měla Martincová tři brejkboly a zejména při poslední brejkové šanci nebyla daleko od toho, aby poprvé obrala soupeřku o podání. Nestalo se. Tenistky se dlouho tahaly přes shodu až game putoval za čtvrtou z olympiády v Riu de Janieru. V závěru utkání už Keysová nepřipustila vážnější komplikace a zahraje si tak čtvrtfinále.