ATP Umag (Antuka)
0:2
3:6
1:6
Andrej Martin síce začal do zápasu dobre, keď viedol 3:1, no od tohto momentu už dominoval jeho Španielsky súper. Martin si odvtedy neuhral ani jediný servis, robil viac chýb a triafal menej víťazných úderov.
Alcaraz tak v tomto zápase ukázal svoje kvality a po hodine a 16 minútach postupuje do štvrťfinále. V ňom sa stretne s turnajovou trojkou, Srbom Krajinovičom.
ATP Gstaad (Antuka)
1:2
6:2
3:6
2:6
Pohádka Víta Kopřiva (249.) ve švýcarském Gstaadu pokračuje. Čtyřiadvacetiletý Čech se o víkendu poprvé v kariéře kvalifikoval do hlavní soutěže na okruhu ATP. Následně si připsal i svou premiérovou výhru a dnes své maximum znovu posunul. Na centrálním dvorci otočil rodák z Bílovce souboj se světovou desítkou Denisem Shapovalovem. Nejvýše nasazeného účastníka akce porazil 2:6, 6:3 a 6:2. Po životním skalpu čeká už zítra Kopřivu čtvrtfinále proti Mikaelu Ymerovi (96.) ze Švédska.
0:2
4:6
4:6
Ve čtvrtfinále finského challengeru se utkání s vítězem utkání mezi Argentincem Guidem Andreozzim a domácím Finem Otto Virtanenem.
WTA Gdyňa (Antuka)
2:0
6:2
6:1
Slovensko však ešte má svojho zástupcu na tomto podujatí. Medzi najlepšiu osmičku sa podarilo postúpiť Kristíne Kučovej, ktorú čaká zajtra štvrťfinálové stretnutie proti gruzínskej tenistke Gorgodzeovej.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný deň.