3:6
6:73
6:2
4:6
Trochu nečekaně rychlý spád nabral závěr zápasu, v němž se Jiří Veselý stále herně zvedal. Nevyužil však brejkbol na 5:4 a následných sedm prohraných výměn v řadě jej stálo naději na postup do třetího kola Australian Open.
Veselý celý zápas fantasticky podával a vyslal neskutečných 36 es. Jen dvakrát si vybral herní výpadek – v úvodním setu daroval Španělovi rozhodující brejk čtyřmi nevynucenými chybami vždy hned po podání. Vyrovnaný druhý set rozhodl tie-break, ale ve třetím Veselý na kurtu vládnul a také ve čtvrtém tahal za delší konec. Soupeři nedovolal na servisu nic, sám se dvakrát dopracoval k brejkbolu, jenže přišel smolný závěr.
Přesto se český tenista za výkon proti 16. hráči světa nemusí ani v nejmenším stydět.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
7:5
Já děkuji za pozornost a přeji dobrou noc, případně dobré ráno.
2:1
6:4
1:6
6:1
Petra Kvitová se s Australian Open loučí už ve druhém kole, když nestačila na svoji vrstevnici Soranu Cirsteaovou. Ta vyhrála první set 6:4, druhý jasně ovládla Petra Kvitová výsledkem 6:1, totožným poměrem her pak vyhrála Sorana Cirsteaová třetí set a raduje se z jedné z největších výher své kariéry.

Zároveň tak sešlo z možného českého souboje ve třetím kole, Petru Kvitovou se pokusí pomstít Markéta Vondroušová.
Challenger Cherbourg (Krytý tvrdý povrch)
2:1
4:6
6:1
6:3
Lukáš Klein nebol favoritom tohto zápasu, ale v druhom a treťom sete predviedol výborný výkon a Jurij Rodionov tak na tomto turnaji končí. Slovenský tenista pokračuje ďalej, na meno svojho štvrťfinálového súpera si však ešte musí počkať.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok dňa!