15:22 (Londýn 20)
0:2
2:6
5:7
Andrej Rubljov se loučí s Turnajem mistrů vítězstvím. Na závěr skupinové fáze zdolal již jistě postupujícího Dominika Thiema 6:2, 7:5. První sadu Rus opanoval, vyhrál ji 6:2 a také do druhého setu vstoupil lépe, když vedl s brejkem. Rakušan ještě zabojoval a ze stavu 2:4 otočil skóre na 5:4, ovšem koncovka zase patřila Rubljovovi. Ten pro sebe urval jedenáctý gem na příjmu, v němž prohrával 0:40 a pak už utkání dopodával.
2:1
6:4
4:6
6:2
Nadal se poprvé od roku 2016 na Turnaji mistrů dostává přes skupinovou fázi a postupuje do semifinále, i když se na to tedy pořádně nadřel! V dnešním duelu se od něj očekávala snadná výhra, což potvrzoval i první set, kde se španělský tenista bez problémů udržel všechny své podání, v klíčové situaci vzal servis soupeři a zvítězil tak 6:4.

I druhá sada měla podobný průběh. Oba tenisté byli při podání naprosto suverénní, avšak jeden z nich nakonec chyboval. Byl to Rafael Nadal, který za stavu 4:5 ztratil servis a dokonce dvojchybou daroval řeckému tenistovi druhý set!

Rozhodující sada měla úplně jiný průběh, než ty první dvě. Oba hráči se totiž na začátku brejknuli, Nadal se pak zmohl ještě na druhý brejk, což už ale Stefanos Tsitsipas ne, nakonec se z toho tedy vyklubal klíčový okamžik zápasů. Antukový král pak totiž zase začal dobře podávat, soupeři dokonce ještě sebral jeden servis a nakonec si tedy dokráčel ke druhému místu ve skupině!
Turnaj majstrov - štvorhra (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:6
7:62
8:10
Lukasz Kubot a Marcelo Melo již před dnešním zápasem neměli šanci na postup, přesto v Londýně na závěr svého působení vybojovali alespoň jedno čestné vítězství, v dramatickém střetnutí porazili do dneška neporaženou dvojici Wesley Koolhof a Nikola Mektič výsledkem 6:4, 6:7 a 10:8.

O osudu prvního setu rozhodl jediný brejk. Ten získal v pátém gemu polsko-brazilský pár, který sebral podání Mektičovi. Za stavu 5:4 Lukasz Kubot zvládl doservírovat sadu čistou hrou.

Druhé dějství se naopak vyvíjeli lépe pro Koolhofa s Mektičem, kteří prorazili Kubotův servis, avšak při skóre přišel o své podání Koolhof a set tak dospěl až do zkrácené hry. Tu ovládli nasazené pětky, soupeřům povolil jen dva body.

Supertiebreak byl velmi vyrovnaný. Do něj lépe vstoupilo nizozemsko-chorvatské duo, avšak Kubot s Melem dokázali otočit stav ve svůj prospěch, po parádní výměně dokázali zvýšit na 9:7 a vybojovat tak výhodu dvou mečbolů. Proměnili ten druhý a mohli se tak začít radovat ze skutečnosti, že Turnaj mistrů neopustí s nulou. Koolhof s Mektičem i přes porážku postupují do semifinále.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:1
7:65
6:74
10:4
Z tohoto utkání je to každopádně vše. Děkujeme za pozornost a u dalších přenosů zase někdy na viděnou.
Challenger Ortisei (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
Jak už bylo řečeno, Martin Kližan se s tímto turnajem loučí, naopak Tomáš Macháč ve čtvrtfinále vyzve Bělorusa Ilju Ivašku. Ten po dvou setech vyřadil německého tenistu Johannese Haerteise (7:6, 6:3).
2:1
1:6
6:3
6:4
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Pedra Sousy, který svého soupeře porazil po setech 1:6, 6:3 a 6:4. Portugalci první sada vůbec nesedla a poměrně lehce jí ztratil, přičemž dokázal vyhrát pouze jediný gem. Sousa se ovšem herně zlepšil ve druhém setu, kterou pohodlně získal ve svůj vlastní prospěch. Nejnapínavější scénář poté přinesla třetí sada, v jejíž osmé hře měl Vít Kopřiva k dispozici hned tři brejkboly, nicméně ani jeden se mu nepovedlo využít, což se mu stalo osudným. Sousa totiž třemi gemy v řadě otočil průběh a třetí set získal poměrem 6:4.