ATP Sardínia (Antuka)
2:0
6:1
7:5
Jiří Veselý na turnaji v Sardinii zvládl utkání prvního kola, polského soupeře Kamila Majchrzaka porazil po setech 6:1 a 7:5.

První set byl jasnou záležitostí české tenisové jedničky mezi muži. Veselý měl navrch ve všech ohledech, polský soupeř mu vůbec nestíhal. Výsledek setu 6:1 hovoří za vše.

Druhá sada byla o poznání vyrovnanější, Kamil Majchrzak v ní dokonce měl ze začátku navrch, jako první získal výhodu brejku, o kterou však přišel v osmém gemu. Jiří Veselý pak úspěšně zaservíroval na 6:5, načež na returnu využil jediný mečbol.

Jiří Veselý se v osmifinále utká s lepším z dvojice Sonego-Zeppieri.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
7:5
3:6
5:7
Andrej Martin tak na tomto turnaji končí hneď v prvom kole, o malú chvíľu by sa mal na kurt dostať Jozef Kovalík.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera!