2:0
6:0
6:2
Jiří Lehečka splnil proti patnáctiletému Vojtěchovi Petrovi roli velkého favorita, když ho přehrál jasně 6:0, 6:2 a zajistil tak Bílému týmu (Prostějov) první dnešní bod. V úvodní sadě se musel Petr dokonce smířit s kanárem, ve druhé už dokázal na svém servisu alespoň dvě hry získat. Rozhodně to ale byla pro mladičkého hráče cenná zkušenost. Takové zápasy ho jistě mohou postupně posouvat výš.
2:1
7:63
2:6
10:4
Máme za sebou utkání TOP Ligy mezi Jiřím Veselým a Adamem Pavláskem, v němž zvítězila česká tenisová jednička po setech 7:6, 2:6 a 10:4. Rodák z Příbrami byl v prvním setu lepším tenistou, ale nevyužil ani jeden z pěti brejkbolů a sada tak dospěla do tiebreaku. Do něj vstoupil Veselý s velkou chutí, rychle vedl 6:0. Nakonec využil až čtvrtý setbol.

Druhý set měl úplně jiný obraz hry. Adam Pavlásek jako první získal servis soupeře a následně musel hodně bojovat, aby získaný brejk udržel. To se podařilo, odvrátil dalších pět brejkbolů a za stavu 4:2 naopak dosáhl druhého brejku, při servisu zavřel set čistou hrou. O osudu střetnutí rozhodoval supertiebreak, do nějž se dokázal Jiří Veselý dobře zkoncentrovat. Hrál výrazně lépe než soupeř, čemuž odpovídá i výsledné skóre 10:4.

Jiří Veselý vítězstvím získal pro bílý tým osmý bod. Prostějov, zdá se, bude pokračovat v neporazitelnosti, neboť na modrým výběrem vede už 8:1

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.