Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u tenisu zase někdy příště.
2:1
6:0
2:6
6:4
Zápas jako na houpačce. Tak by se dal popsat duel o postup do semifinále Turnaje mistryň mezi Karolínou Plíškovou a Simonou Halepovou, v němž se nakonec raduje z postupu Češka po setech 6:0, 2:6 a 6:4.

V prvním setu jsme mohli vidět krasojízdu světové dvojky, která soupeřku nepustila vůbec k ničemu a za čtvrt hodiny jí udělila potupného kanára.

Druhá sada však přinesla úplný obrat. Navrch měla pro změnu světová pětka Halepová, jež soupeřku brejkla hned třikrát, zatímco o vlastní servis přišla pouze jednou, a tak se radovala ze zisku setu v poměru 6:2.

Do závěrečného dějství vstoupila lépe Halepová, která se rychle dostala do vedení 2:0, jenže lounská rodačka pěti získanými gemy v řadě zcela přetočila vývoj skóre na svou stranu. Za stavu 5:3 na servisu dopodávat nedokázala, ovšem na příjmu se probojovala k mečbolu, který s obrovským štěstím využila.

Do semifinále Turnaje mistryň tedy postoupila Karolína Plíšková. Česká hráčka změří už zítra síly se světovou jedničkou, Australankou Ashley Bartyovou.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u daších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
6:4
2:6
5:10
Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
0:2
2:6
4:6
S konstatováním, že Barbora Strýcová a Su-wej Sie se v semifinále Turnaje mistryň utkají s dvojicí Anna-Lena Grönefeldová, Demi Schuursová, se s vám loučí.
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)