3:0
6:3
6:2
6:2
Novak Djoković zvládl také osmifinále bez ztráty setu. Němce Jana-Lennarda Struffa přehrál 6:3, 6:2, 6:2. Zatímco v prvním setu se Struff snažil na soupeře něco vymyslet a měl tam pár světlých momentů, tak od druhé sady už byl zápas naprosto jednoznačný a Djoković nedal svému soupeři už žádnou šanci. Srb strávil na kurtu hodinu a 33 minut a může se připravovat na čtvrtfinálový duel.
0:2
2:6
4:6
Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
3:6
6:3
0:6
Ashleigh Bartyová berie súperke aj toto podanie a po aute Keninovej vyhráva tretí set kanárikom.
2:0
6:1
6:0
S konstatováním, že Simona Halepová smetla osmnáctiletou polskou hráčku, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního dne.
2:0
6:3
6:0
Amanda Anisimovová předvedla ve svých sedmnácti letech téměř dokonalý výkon. V osmifinále přejela ve dvou setech o něco zkušenější Španělku Bolsovou Zadoinovou.

Úvodní dějství rozhodl jeden jediný brejkbol. Ten dokázala proměnit za stavu 3:2 americká tenistka, který si již náskok pohlídala při vlastním servisu. Ve druhé sadě se bojovalo o každý gem. Amanda Anisimovová ale prokázala více jistoty v kritických chvílích, stačila zachraňovat gemy na servisu, navíc tlačila soupeřku hrubou silou od základní čáry a Aliona Bolsová Zadoinová marně vzdorovala. V závěru už Španělka až příliš riskovala, ale ani to jí v zápase neudrželo a Anisimovová nadělila soupeřce kanára.

Ve čtvrtfinále česká na sedmnáctiletý talent obhájkyně titulu Simona Halepová.
0:2
3:6
2:6
Nicole Melicharová s Květou Peschkeovou si na French Open zahrají čtvrtfinále! V dnešním duelu totiž ve dvou setech přehrály česko-slovinská pár Hradecká, Klepačová.

Úvodní gemy šly jasně pro hráčky na servisu. Až postupem času se dokázaly Melicharová s Peschkeovou prosazovat k brejkbolům. Až ten devátý ale v první sady dokázaly proměnit a to bylo klíčové. Nasazené sedmičky odskočily do vedení 5:3 a závěr už si na servisu pohlídala Melicharová. I ve druhém setu předvedly favorizované tenistky bezchybný výkon na podání, soupeřkám nedovolily znovu ani jediný brejkbol. Samy dva proměnily a s přehledem si došly pro postup mezi nejlepších osm párů turnaje.

Ve čtvrtfinále už na Melicharovou a Peschkeovou čeká Flipkensová s Larssonovou.
0:2
1:6
3:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
2:1
6:1
3:6
6:4
Václav Šafránek postupuje v Prostějově do druhého kola, když poráží houževnatě hrajícího Romana Jebavého po velkém boji 6:1, 3:6 a 6:4. V tom čeká na českého tenistu čtrnáctý nasazený Rakušan Miedler.
0:2
2:6
2:6
Je dobojováno! Marek Jaloviec byl v drtivé většině výměn aktivnější, jenomže právě přehnaný důraz se stal příčinou obrovského počtu nevynucených chyb, kvůli kterým vyhrál jen 39% bodů po svém prvním servisu. Lépe servírující Nejedlý na tato zaváhání zkušeně čekal a v Prostějově zcela zaslouženě postoupil do druhého kola.
1:2
7:65
3:6
4:6
Přes dvě a půl hodiny se v poledním žáru bili Vít Kopřiva s bývalým 38. hráčem světa Stevem Darcisem.
Už první set přinesl obrovskou bitvu, v níž se Kopřivovi podařilo za stavu 4:5 odvrátit setbol, vzápětí prolomit podání belgického favorita a za stavu 6:5 podávat na zisk sady. To se však nepovedlo a také těsný tie-break vyzněl 7:5 pro mnohem zkušenějšího hráče.
Ve druhé sadě však Kopřiva brejknul soupeře na 5:3 a tentokrát už náskok nepustil. Postupně oběma hráčům podání odcházelo, Darcis si ho prohrál dokonce čtyřikrát za sebou. Sice se mu většinou dařilo hned vybojovat zpátky, ale v koncovce už těsné vedení stále se lepšící mladý Čech udržel a slaví poprvé v sezóně postup do osmifinále challengeru.