5:7
6:4
6:2
6:3
Po takmer 4 hodinách Martin Kližan otočil stav zápasu z 0:2 na 3:2 a po bojovom výkone zaslúžene postupuje do druhého kola parížskeho turnaju.
1:2
7:5
4:6
4:6
Z utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
2:1
3:6
6:2
6:2
Ve druhém kole Muchovou čeká Rumunka Irina Beguová, která dnes dopoledne smázla Číňanku Lin Zhu 2:0 na sety.
2:1
0:6
7:64
6:1
Dnešný duel začal pre našu tenistku ako z rozprávky, no napokon skončil ako zo zlého sna. Po kanárikovi v prvom sete a po vyrovnanom druhom sete prišiel rýchly set, a teda sa Anna Karolína Schmiedlová lúči s parížskym turnajom. Hanbiť sa však nemusí, pretože svetovú jednotku Naomi Osakovú viac než potrápila.
0:2
6:75
1:6
Česká tenistka Kateřina Siniaková splnila úlohu favoritky zápasu a žebříčkově o 99 míst níže postavenou soupeřku udolala. V prvním setu sice promarnila vedení 5:3, razantně hrající devatenáctiletou soupeřku nechala utéct na 5:6, ale to byl její jediný menší výpadek. Tie-break a následně celá druhá sada byly jasnou záležitostí Siniakové, která po zápase obíhá hlediště a s úsměvem se fotí se skupinkami fanoušků.
Ve druhém kole se Češka utká s 29. nasazenou Sakkariovou z Řecka.