2:1
7:5
2:6
6:4
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.
2:0
6:4
6:4
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc.
1:2
3:6
6:2
4:6
1. set: Šátral hrál poměrně bezchybně a dlouho si oba soupeři drželi svá podání. Rozhodující chvíle přišla v závěru setu, kdy Šátral proměnil první nabídnutý brejkbol a následně odpodával svůj servis čistou hrou a získal první set na svou stranu!

2. set: do něj s velkou vervou vstoupil americký tenista, který se ihned ujal vedení 2:0! Šátral si však záhy získal zpět servis soupeře, který tak nepotvrdil úvodní brejk. Giron však prorazil další servis soupeře v šestém gemu a následně i v osmé hře a pohodlně si dokráčel k zisku druhého setu.

3. set: Šátral kupil další chyby, které začaly přicházet v průběhu druhého setu. Giron se opět ujal brzkého vedení 2:0 a tentokrát dokázal i potvrdit brejk! Avšak v sedmém gemu se Šátral dostal k brejkbolu, který dokázal ihned proměnit a vrátil se do boje o třetí set. Giron si následně neudržel ani podání v devátém gemu a najednou se hra zcela otočila ve prospěch českého hráče, který toho využil! I když nabídl v následné hře svému soupeři možnost brejkbolu a dalšího zvratu v zápase, nakonec dovedl závěrečný gem do shody a proměnil hned první mečbol!

V dalším kole se Jan Šátral utká buď s Jirkou Veselým (nasazená dvojka v turnaji) nebo Q. Halysem. Dokáže Šátral i v následujícím zápase potvrdit svou aktuální formu?
Challenger Braga (Antuka)
2:1
6:2
5:7
6:4
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. Na viděnou.