2:1
3:6
7:61
6:0
Tomáš Berdych končí v Cincinnati v prvním kole. Set a půl byl víceméně na kurtu dominantní. Juan Martín Del Potro se po prvním podání svého soupeře absolutně nechytal. Jenže vtom si Argentinec vybojoval brejk. Del Potro ještě nedoservíroval druhou sadu, jenže tiebreak patřil právě majiteli dvou olympijských medailí. Ve třetím setu to byla jednoznačná záležitost pro tenistu z Jižní Ameriky. Berdych nakonec schytal kanára a před US Open mu celkem chybí herní praxe.
WTA Cincinnati (Tvrdý povrch)
1:2
7:5
5:7
2:6
Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera!
1:2
3:6
6:1
1:6
Zdeněk Kolář končí na turnaji v italském Cordenons již v prvním kole, když v dopoledním duelu nestačil na domácího Federica Gaia, který zvítězil po třísetové bitvě 6:3, 1:6 a 6:1.

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem vstoupil do utkání velmi dobře, když se hned v úvodu dostal do vedení 3:1, avšak poté přišla na řadu první krize v tomto duelu. Ital získal po zlepšené hře pět gemů v řadě za sebou a ovládl první sadu v poměru 6:3.

Také ve druhé sadě začal mnohem lépe Kolář, tentokrát však udržel svou výkonnost po celý průběh setu a na kurtu v těchto momentech dominoval. Svému soupeři vzal servis hned dvakrát a zvítězil pohodlně 6:1.

Třetí set však opět nabídl úplně jiný obraz hry. Český tenista se provinil příliš velkým počtem nevynucených chyb, kazil jednoduché balony a nedokázal si pomoct prvním podáním. Ital rozhodl celý zápas za stavu 2:1, když poprvé vzal soupeři servis, a od té doby směřoval za výhrou. Nakonec zvítězil 6:1 a může se radovat z postupu.

Ve druhém kole se Gaio utká s vítězem duelu Djere – Cuevas.