3:0
6:3
6:2
6:4
Zápas sa skončil triumfom Austrálčana, ktorý triumfoval hladko 6:3, 6:2, 6:4. Slovenský reprezentant Andrej Martin odolával statočne obetavo, ale na favorizovaného súpera dnes jednoducho nestačil. Už o niekoľko minút sa odohrá aj druhý duel slovensko-austrálskeho súboja, ktorý obstará dvojica Bernard Tomič – Jozef Kovalík.
05:29 (AUS - SVK 2:0) sk
3:0
7:65
6:4
6:4
Ani Jozek Kovalík nedokázal vybojovať pre Slovensko výhru a s Austráliou tak prehrávame už 0:2. Najbližšie je na programe štvorhra, ktorá sa uskutoční v sobotu ráno o piatej hodine nášho času. Domáci do nej nominovali dvojicu Sam Groth – John Peers, za Slovensko by mala nastúpiť dvojka Igor Zelenay – Andrej Martin. S týmto konštatovaním sa už s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme vám úspešný zvyšok dňa.
WTA Tokio (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
4:6
Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
2:1
3:6
6:4
6:1
Jana Čepelová síce tento zápas nezačala ideálne, keď prvý set stratila v pomere 3:6, potom však jej súperku začali sužovať zdravotné problémy, niekoľkokrát musela byť ošetrovaná. Čepelová to dokázala využiť a napokon triumfovala v ďalších dvoch setoch pomerom 6:4,6:1. Slovenka sa v semifinálovom zápase stretne s víťazkou súboja medzi Christinou McHaleovou a Viktorijou Golubičovou. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem pekný zvyšok dňa!