1:2
3:6
6:3
2:6
Český tenista Jan Šátral prožil povedený křest na turnaji kategorie ATP, na kterém se představil poprvé v životě v hlavní fázi turnaje. Mělnický rodák rozhodně nezklamal, v určitých pasážích byl proti bývalé světové devítce lepším hráčem a Almagrovi dokonce vzal set, zkušený Španěl si ale postup do druhého kola nakonec zkušeně pohlídal. To je z mé strany protentokrát vše, brzy na počtenou!
WTA Bukurešť (Antuka)
1:2
4:6
6:1
5:7
Anna Karolína Schmiedlová napokon fatálne zlyhala, keď mala mečbol, ale napokon zápas prehrala. vyhrávala 5:2, no prehrala 5 gemov v rade. Za svoj výkon si nič iné ani nezaslúžila. Naďalej tak pokračuje v zlých výkonoch. S týmto konštatovaním sa s vami lúčime, dovidenia.
0:2
0:6
5:7
Cagla Buyukakcayová zvládla súboj proti Kristíne Kučovej a zvíťazila v dvoch setoch 6:0, 7:5. V prvom sete bola po každej hernej stránke turecká hráčka na tom lepšie a súperke napokon uštedrila kanára. Do druhého setu však Kučová pozmenila svoju taktiku. Začala hrať agresívnejšie a presnejšie. Tento spôsob bola na hru hráčky z Turecka platil. Kučová sa dostala do vedenia 4:0 a zdalo sa, že by mohla zápas dotiahnúť do tretieho setu. Za stavu 5:2 podávala Kristína Kučová na zisk druhého setu, ale tento gem stratila. To sa dosť podpísalo na jej psychike, pretože od tohto momentu už nebola schopná vyhrať ani gem. Naopak, Buyukakcayová zlepšila svoju hru a ziskom piatich gemov po sebe dokráčala až do osemfinále turnaja, kde narazí na 144. hráčku svetového rebríčka WTA 27-ročný američanku Vaniu Kingovú. Kučová sa s turnajom lúči už po svojom prvom zápase.
ATP Newport (Tráva)
2:0
6:3
6:2
Dudi Sela teda postupuje do druhého kola, keď vyradil nášho tenistu Lukáša Lacka po setoch 6:3 a 6:2, toto stretnutie trvalo 52 minút!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera!
WTA Gstaad (Antuka)
0:2
2:6
5:7
To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
0:2
1:6
6:76
Nyní se na malou chvíli odmlčím a přihlásím se u zápasu Michalička – Majchrzak. Do té doby se mějte krásně!