ATP Paríž (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:76
Alexandr Dolgopolov ukončil sérii šesti porážek v řadě a poráží Jiřího Veselého po setech 3:6 a 6:7. Veselý druhý set dotáhl až do tiebreaku, ve kterém měl k dispozici dokonce dva setboly. Žádný z nich ale nedokázal využít a Dolgopolov naopak čtyřmi body v řadě duel zakončil.
2:0
6:4
6:3
Kríza Martina Kližana pokračuje, keď z posledných 6 zápasov vyhral len jeidný krát.
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)
0:2
6:711
4:6
Pre vývoj dnešného zápasu bol kľúčový prvý set, ktorý mohli vyhrať obaja tenisti. Šťastnejším sa stal napokon Lukáš Lacko, ktorý vďaka tomu získal psychickú výhodu a v úvode druhého dejstva rýchlo brejkol mladého Rusa. Rubljov mal v ďalšom priebehu štyri brejkbolové šance, aby sa do stretnutia vrátil, no slovenský tenista si vedenie postrážil a postúpil do druhého kola.