2:1
6:4
4:6
7:5
Garbiñe Muguruzaová dotáhla pohledný a dramatický zápas s Petrou Kvitovou do vítězného konce a po setech 6:4, 4:6 a 7:5 postupuje do semifinále Turnaje mistryň z prvního místa. Již za několik málo minut nás čeká utkání Lucie Šafářové, která v případě výhry 2:0 na sety nad Kerberovou může pomoci své fedcupové spoluhráčce k postupu ze druhého místa.
0:2
4:6
3:6
Lucie Šafářová poráží 2:0 na sety Angelique Kerberovou a posílá svou krajanku Petru Kvitovou do semifinále Turnaje mistryň, kde narazí na Marii Šarapovovou. Angelique Kerberové stačil jediný set k postupu, jenže to k české radosti psychicky neunesla.
2:0
6:4
7:5
Hingisová/Mirzaová tedy ani ve třetím zápase neztrácí set a se třemi výhrami v zádech se mohou radovat z prvního místa ve skupině. Touto výhrou navíc velmi pomáhají českému páru Hlaváčková/Hradecká, které by tak měl k postupu stačit uhrát set proti páru Kopsová – Jonesová/Spearsová. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších textových přenosů na shledanou!
2:1
6:3
3:6
11:9
Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne.
Challenger Lima (Antuka)
2:0
6:2
6:1
Andrej Martin sa tak prebojoval do semifinále turnaja v Lime, kde sa stretne s Dominikáncom Hernandezom.