ATP Montreal (Tvrdý povrch)
2:0
7:65
6:3
Tomáš Berdych nestačil na výborně hrajícího domácího hráče Donalda Younga. Berdych výborně servíroval, ale ani to ho nezachránilo od prohry. Mnoho nevynucených chyb a Youngova skvělá hra na síti udávala ráz celému utkání. Young se utká s vítězem zápasu Rosol – Gulbis, které právě probíhá.
Pro tuto chvíli je to vše a já vám přeji krásnou dobrou noc.
1:2
2:6
7:5
3:6
Český tenista nakonec nenašel recept na lotyšského tenistu Ernestsa Gulbise a po 109 minutách končí na Masters v Montrealu. V prvním setu byl jasně horším hráčem a prohrál v něm po půl hodině, v tom druhém také čelil několika brejkbolům a nakonec ho zvládl v poměru 7:5. V rozhodujícím třetím však ztratil servis za stavu 3:4 a toto manko už nedohnal. Já se tímto s Vámi loučím a srdečně Vás zvu ke sledování zápasu české tenistky Petry Kvitové na turnaji v Torontu.
WTA Toronto (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:3
Tohle je velmi studená sprcha pro světovou čtyřku. Ta více jak měsíc a půl nehrála, prodělala mononukleózu a při návratu na kurty tvrdě narazila. Na bývalou jedničku, Bělorusku Victorii Azarenkovou nestačila ve všech ohledech a uhrála pouhých pět gemů, dokonala tak černý ženský zážitek na kanadské půdě, ldyž předtím vypadla i Lucie Šafářová s Karolínou Plíškovou. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
ITF Praha (Antuka)
2:1
6:1
4:6
6:0
Nicole Vaidišová v osmifinále pražské ITF turnaje předvedla výborný výkon, zejména v prvním a třetím setu. Od Laury Pous-Titové jsme čekali rozhodně lepší výkon. Vaidišové opět výrazně pomohl první servis! Fanoušci se tak na českou hráčku mohou těšit ve čtvrtfinále!

Z mé strany je to vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!