WTA Marrákéš (Antuka)
2:0
6:0
6:3
Naša reprezentantka v tomto dueli najskôr dostala nepopulárneho "kanára", keď v prvom sete prehrala ľahko 0:6 a následne síce zabojovala, ale aj tak prehrala 3:6. So zápasom a turnajom sa tak lúči po celkovej prehre 0:2.

S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám ešte krásny zvyšok dňa.
WTA Praha (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:5
V Praze uvidíme ryze české finále! Karolína Plíšková zaznamenala vůbec poprvé na domácím turnaji vítězství ve dvou setech, když porazila Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4 a 7:5. Soupeřkou ji bude vítězka druhého semifinále, které obstarají Češky Kateřina Siniaková a Lucie Hradecká.
1:2
2:6
6:4
4:6
Je dobojováno. Lucie Hradecká měla v utkání s Kateřinou Siniakovou dlouhou dobu navrch, osmnáctiletá Češka se ale dokázala zvednout a zápas zdramatizovat. Koncovku třetího setu však už zvládla lépe zkušenější z obou hráček, která tak na domácím turnaji postupuje do finále. V tom bude o titul bojovat s krajankou Karolínou Plíškovou, nasazenou turnajovou jedničkou.
2:0
6:2
6:2
Já už vám po dnešním maratonu tenisových přenosů z pražského turnaje popřeji krásný zbytek pátečního dne.
0:2
4:6
6:73
Z mé strany je to pro dnešek z ostravského turnaje vše. Těším se na vás u dalšího dnešního tenisového zápasu z Mnichově mezi Britem Andym Murrraym a Lukášem Rosolem! Zatím nashledanou a příjemný zbytek dne.
0:2
4:6
4:6
Je dobojované! Inigo Cervantes víťazí vo štvrťfinálovom zápase nad Andrejom Martinom po setoch 6:4 a 6:4.