Hra Lacka bola oveľa lepšia ako tomu bolo minulý týždeň v Záhrebe, ale na bombardéra to nestačilo.
ATP Rotterdam (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
7:5
Konec dobrý, všechno dobré. Tomáš Berdych postupuje v Rotterdamu do druhého kola, když poráží Tobiase Kamkeho 2:0 na sety. První sada byla jasná, Berdych vyhrál 6:1 a vedl i ve druhé. Za stavu 5:2 však při servisu selhal a nechal dokonce soupeře vyrovnat na 5:5! Z dramatu ale naštěstí sešlo, protože český tenista najednou přestal chybovat, začal hrát znovu aktivně a dovedl sadu do vítězství 7:5. Dalším soupeřem Tomáše Berdycha bude ve čtvrtek lepší z dvojice Haase-Seppi. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký zbytek večera.
ATP Sao Paulo (Antuka)
1:2
7:5
3:6
5:7
V druhom kole sa stretne Martin Kližan so J. Sousom.
WTA Pattaya (Tvrdý povrch)
2:1
1:6
6:3
6:1
Slovenská tenistka Daniela Hantuchová odštartovala turnaj v Pattayi veľmi zle, keď prvý set prehrala hladko 1:6 a súperka ju prakticky k ničomu nepustila. V druhom dejstve však naša hráčka držala s Diyasovou krok a v kľúčových momentoch ukázala pevnejšiu ruku. Záverečný set bol už jasne v réžii Hantuchovej, ktorá eliminovala mladú Kazašku a postúpila do druhého kola, kde na narazí na Číňanku Zhengovú.
WTA Antverpy (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
1:6
To je z tohoto střetnutí vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou.
2:0
6:2
6:3
Kríza Magdalén Rybárikovej pokračuje v úvode tejto sezóny aj naďalej.
0:2
2:6
2:6
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Challenger Bergamo (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
2:0
7:62
6:4
Jozef Kovalík sa tak po Glasgowe lúči v prvom kole aj Bergame.
0:2
3:6
4:6
Je dobojované! Martin spravil dvojchybu a tak Lucas Pouille víťazí v zápase prvého kola po setoch 6:3 a 6:4.