3:0
6:3
6:4
7:66
V semifinále čaká na Wawrinku víťaz zápas Djokovič – Raonič. Tento súboj má začiatok o 9:30 hod. a onlajny Vám ho tak isto prinesú.
3:0
7:65
6:4
6:2
Ja sa s Vami nateraz lúčim, prajem Vám príjemný deň a pozývam Vás na sledovanie ďalších našich prenosov zo zápasov na prvom grandslamovom turnaji roka. Dnešný zápas komentoval Tomáš Melicherčík.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:1
6:3
4:6
6:4
Od druhého setu sme nevideli najlepší tenis a skôr prevažovali chyby, ale treba oceniť bojovnosť Keysovej, ktorá zápasila okrem súperky aj so zranením stehna. Všetko ale zvládla a v semifinále sa môže tešiť na víťazku zápasu medzi Dominikou Cibulkovou a Serenou Williamsovou, ktorý začne už o niekoľko minút.
2:0
6:2
6:2
Serena Williamsová nastúpi v semifinále proti Madison Keysovej, ktorá vyradila jej sestru Venus. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa.
2:0
6:3
6:2
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
0:1
0:6
0:0
skreč 1
Zápas tedy předčasně končí a to znamená jediné. Ve finále čtyřhry bude mít Česká republika své zastoupení! Po boku Bethanie Mattekové-Sandsové se do něj podívá Lucie Šafářová, která tak definitivně dává zapomenout na neúspěšné vystoupení ve dvouhře a má šanci na grandslam alespoň ve čtyřhře.
2:0
6:3
6:1
Věhlasné duo Martina Hinggisová – Leander Paes kráčí za vítězstvím ve smíšené čtyřhře na Australian Open a nyní zcela hladce postupuje za 52 minut do semifinále. Problémy mělo jen v úvodu utkání, kde prohrávalo 0:2, následně ale ukázalo své kvality a první set vyhrálo v poměru 6:3. V tom druhém už nedalo soupeřům žádnou šanci na úspěch a za stavu 1:1 získalo všech pět gemů. Andrea se tak s turnajem v Melbourne loučí, já Vám přeji hezký zbytek dnešního dne.