WTA Wu-chan (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:5
Petra Kvitová vítězí v dnešním zápase v poměru 6:3 a 7:5. Ve finále se potká s lepším z dvojice Bouchardová – Wozniacká. Uvidíme, zdali se bude opakovat finále Wimbledonu. Pro dnešek je to vše, děkuji za pozornost, na přečtenou!
5:7
Lukáš Lacko teda žiaľ ďalej na tomto turnaji ďalej nepostupuje. Dnes však predviedol výkon, za ktorý sa určite nemusí hanbiť, keď hlavne v druhom sete bol nasadenej dvojke vyrovnaným súperom.

Ja sa s vami pre dnešok lúčim a teším sa na vás pri ďalších prenosoch.
Challenger Sibiu (Antuka)
0:2
6:74
5:7
Skončil nám dnešný tenisový duel, po Marekovi Semjanovi ostal na rakete Jasona Kublera aj Jozef Kovalík. V prvom sete obaja súperi prehrali po jednom podaní, Jason nevyužil dva set bally a tak sme hrali tie break. V druhom sete sa hráči naťahovali v ziskoch svojho podania, Jozef to šieste svoje nezvládol a Jason získal na svoju stranu hru, set, i celý zápas. Pekné popoludnie všetkým priaznivcom tenisu želá Vladimír Korduliak.