Turnaj majsteriek (Tvrdý povrch)
2:0
7:64
6:2
Victoria Azarenková vstupuje do Turnaje mistryň vítězně. Její soupeřka Sara Erraniová však kladla velký odpor a první set mohla dvakrát při svém podání dovést do vítězného konce. Senzačního vedení se ale nedočkala, prohrála v tiebreaku a druhý set už byl poté jasnou záležitostí. Azarenková po více než dvou hodinách vítězí nad soupeřkou, kterou v druhé sadě výrazně limitovalo i zranění nohy. Uvidíme, jak se Sara Erraniová připraví po zdravotní stránce na další zápas. Dnešní tenisový večer však teprve začíná. Za malou chvíli nás v Istanbulu čeká souboj v rámci Červené skupiny mezi Serenou Williamsovou a Angelique Kerberovou, který vám také samozřejmě přiblížíme textovým přenosem.
2:0
6:3
6:1
Serena Williamsová, největší favoritka Turnaje mistryň, neměla potíže v prvním zápase s Němkou Angelique Kerberovou, kterou poráží jasně 6:3, 6:1. Dnešní tenisový večer ale ještě nekončí. Už za pár minut začne další utkání Červené skupiny, kde do boje půjde naše Petra Kvitová! Soupeřkou jí bude Polka Radwaňská. Utkání vám samozřejmě nabídneme v textovém přenosu. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký večer.
0:2
4:6
4:6
Kvitová vítězí zřejmě v nejdůležitějším utkání základní skupiny! Svých 34 nevynucených chyb dokázala napravit 33 winnery! Českou hráčku tedy dělí od semifinále jediná výhra, která se očekává spíše v utkání proti Kerberové. Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.