celkový počet získaných fiftýnů: 82 – 75
WTA Birmingham (Tráva)
2:0
6:3
6:0
A je to tam ! Slovenka Magdaléna Rybáriková využíva prvý mečbal a v druhom sete nedovolila svojej súperke Madison Keysovej uhrať ani jeden game a tak jej uštedrila kanára. Rybáriková postupuje do semifinále turnaja v Birminghame za 52 minút 6-3 a 6-0!
2:1
6:78
6:4
7:63
Naša tenistka sa v semifinále stretne s lepšou z dvojice Lisická – Riskeová. My sa na dnes s Vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť a pekný zvyšok večera prajeme.
WTA Norimberk (Antuka)
2:1
6:3
0:6
6:2
Ve třetím setu Simone Halepová podávala mnohem lépe než Šafářová a zaslouženě tak postupuje do finále, ve kterém se zítra utká s domácí favoritkou Andreou Petkovićovou. Utkání trvalo hodinu a 52 minut. Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy se u online přenosů opět těším na počtenou!
Challenger Praha (Antuka)
2:0
6:4
7:65
Ja sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte pekný zvyšok slnečného dňa!
1:2
4:6
6:3
3:6
Zajímavý zápas mohl nabídnout duel mezi hráčem s divokou kartou a hráčem nejvýše nasazeném. Ivo Minář tento zápas zvládl především díky kvalitnějšímu podání a stabilnějšímu psychickému rozpoložení v zápase. Zaslouženě tak postupuje do semifinále na jeho domácí antuce. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.