To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek svátečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2:0
6:4
6:3
Tak stretnutie sa nám skončilo. V prvom sete bol na ihrisko ako keby iba jeden hráč, Nedovesov pôsobil suverénne, veľa možností svojmu súperovi nedával. No v druhom sa hra vyrovnala, Sikora dokonca dokázal zobrať Nedovesovi podanie, no ten odpovedal hneď troma brejkmi a to znamená, že vyhráva stretnutie 6:4, 6:3.
Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa.
2:0
7:5
6:2
Je za nami žiaľ neúspešný zápas nášho Andreja Martina s Federicom Delbonisom. Počas celého zápasu a hlavne v prvom sete bol vyrovnaným súperom Argentínskeho tenistu, ale ten bol narozdiel od Martina efektívnejší. Za 1 hodinu a 21 minút vyprevadil nášho reprezentanta domov. Delbonis uspel v dvoch setoch 7-5 a 6-2. Ja sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa !