WTA Kuala Lumpur (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:67
Karolína Plíšková porazila Misaki Doiovou za 102 minut 6:4 a 7:6 a může se tak radovat z postupu do čtvrtfinále a ani v tom nebude bez šancí, protože nasazená hráčka číslo jedna Caroline Wozniacká vypadla už v prvním kole.

V dnešním zápase se Plíšková mohla spolehnout hlavně na své podání, při kterém dokázala soupeřce nasázet dvanáct es, na druhou stranu však vytvořila i šest dvojchyb.

Já se s Vámi prozatím loučím a opět se budu těšit u dalších onlajn přenosů ze světa tenisu.
ATP Dubaj (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
2:6
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký den.
2:0
6:1
6:1
Janka Čepelová sa lúči s trunajom v štvrťfinále, konečnou jej bola Ruska Pučkovová. Janka sa dnes vôbec nedostala do hry, príliš kazila. Nedarilo sa jej vôbec na podaní, nevyhrala na svojom servise ani jeden gem a v celom zápase získala len dve hry. Do semifinále tak zaslúžene postupuje Ruska. Ďakujem Vám všetkým za pozornosť, Dobrú noc.
Challenger Salinas (Tvrdý povrch)
1:2
6:4
4:6
5:7
Zápas medzi našim Jozefom Kovalíkom a Alejandrom Gonzalezom bol nesmierne vyrovnaný a npínavý. Prvý set si na sovje konto pripísal náš tenista. V druhom viedol už 3:1 s brejkom, no situáciu nezvládol a celý set nakoniec stratil. V treťom sete viedol už 4:1, no dovolil súperovi dostať sa do hry a nakoniec aj zobrať nášmu hráčovi podanie. V poslednom geme Jozef bojoval, vypracoval si dokonca aj brejkbaly, no González, ktorý bol dokonca za stavu 40:40 v poslednom geme ošetrovaný, situáciu zvládol a na víťazstvo premenil prvú možnosť. Jozef sa teda do semifinále nedostal, no na turnaji sa prezentoval dobrými výkonmy a zanechal dobrý dojem. Ja Vás pozývam aj k sledovaniu zápasu ženského okruhu, kde nastúp naša Jana Čepeľová. Ja sa s Vami zatiaľ lúčim a prajem príjemný zvyšok večera.