Prvním finalistou Australian Open je obhájce titulu Novak Djokovič! Dnes povolil světovému hráči číslo pět Davidu Ferrerovi pouhopouhých pět her. To je v semifinále grandslamu neskutečný výprask. O Ferrerovi se často říká, že hraje jako stroj. Dnes i přes velkou bojovnost byl v nezvyklé roli obyčejného smrtelníka proti totálnímu tenisu Djokoviče. Ode mě je to z dnešního semifinále vše, přeji vám hezký den.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:2
Podle výsledku hodně jednoznačné, ale podle průběhu velmi ubojované vítězství Li Na, která se tak stává první finalistkou Australian Open. Do utkání vstupovala jako outsider, ale nakonec povolila druhé hráčce světa pouze čtyři gemy a zaslouženě postupuje do finále.

Ve finále se utká s vítězkou druhého semifinále mezi Victorii Azarenkovou a Sloane Stephensovou, které začne za několik málo minut a já Vás zvu k jeho sledování.
2:0
6:1
6:4
Victoria Azarenková dnes byla lepší hráčkou na dvorci a zcela zaslouženě postupuje do finále, ve kterém se utká s Číňankou Li Na.

Azarenková si sice postup ve druhém setu dost komplikovala, ale nakonec situaci zvládla a svůj celkově šestý mečbol proměnila.

Z mé strany je to pro dnešek již vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
Challenger Honolulu (Tvrdý povrch)
2:0
7:64
6:1
Druhý set byl jednoznačnou záležitostí velkého favorita Go Soedy, který vyhrál s přehledem 6:1. Petr Michnev tak nedokázal navázat na vyrovnaný první set a s turnajem v Honolulu se loučí.

Přesto může být se svým výkonem spokojen, ono už postup do osmifinále může považovat za obrovský úspěch.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
0:2
4:6
5:7
V dnešním utkání kraloval Marius Copil, zejména díky skvělému servisu, kdy dokázal soupeři nasázet dvacet es! Jan Hájek jich nasbíral čtyřikrát méně, tedy pět es.