1:2
6:78
6:4
3:6
Lukáš Rosol po velice vyrovnaném prvním setu otočil senzačně průběh toho druhého, ovšem ve vyrovnaném třetím dějství se mu nepovedl jeden gem a nakonec se s turnajem v Hamburku loučí už ve 2. kole stejně jako v loňském roce. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
ATP Gstaad (Antuka)
2:1
6:73
6:1
6:4
Jan Hájek bojoval se španělským soupeřem statečně. Po vyhrané první sadě však přišel v té druhé herní výpadek. Třetí set už byl opět velice vyrovnaný, rozhodl jej jediný brejk. Jeho autorem byl ale Feliciano Lopez, který tak slaví postup do dalšího kola. V tom se Španěl střetne buď s Brazilcem Belluccim, nebo s Rusem Južným. Pro Hájka turnaj skončil. Hezký zbytek dne.
2:0
6:3
6:1
Marek Michalička předvedl v dnešní dohrávce neuvěřitelný výkon a dovolil soupeři uhrát pouhý jeden gem. Zápas se dnes rozehrával za stavu 3:3 a Sergejev se svým dnešním výkonem nemůže být v žádném případě spokojen.
Michalička tak postupuje do dalšího kola, ve kterém se utká s vítězem zápasu Janowicz - Gadomski.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších tenisových přenosů.