0:3
2:6
2:6
1:6
Rafael Nadal si v pařížském semifinále pohrál s dosud výborně hrajícím Davidem Ferrerem, během tří setů mu povolil pouhých pět her a od stavu 2:2 v prvním setu na kurtu naprosto dominoval. Při své osmé účasti na French Open si tak zahraje posedmé finále a bude v něm velikým favoritem. O jeho soupeři se rozhodne mezi Novakem Djokovičem a Rogerem Federerem, zápas sledujte rovněž v našem přenosu.
3:0
6:4
7:5
6:3
Return Federera míří do sítě a je rozhodnuto!
1:2
6:4
6:73
2:6
Dušan Lojda vyhrál první set a ve druhém několikrát vedl. Byl dokonce dva míčky od vítězství a sám podával do zápasu. Pak ovšem druhou sadu ztratil v tie-breaku a poslední set byla pro něj pohroma, tu Teixeira zvládl v poměru 6:2. Příjemný den vám přeje Tomáš Martínek.
2:0
6:2
6:1
Jan Hájek naprosto zaslouženě vítězí nad Radkem Štěpánkem po setech 6:2 a 6:1. Český tenista dnes jen velmi málo chyboval a prezentoval se agresivní hrou a také účinnou obranou, na kterou Štěpánek nedokázal nalézt recept. Ve finále se Hájek utká s vítězem duelu Janowicz - Mayer.