WTA Barcelona (Antuka)
0:2
3:6
4:6
I když rozdíl mezi oběma hráčkami na žebříčku WTA byl značný a to dvěstě míst, Klára Zakopalová udělala mnoho chyb a dokonce ji soupeřka vzala čtyřikrát servis. Přesto česká tenistka po setech 6:3 a 6:4 postupuje do druhého kola, kde potká třetí nasazenou Slovenku Dominiku Cibulkovou. Příjemné odpoledne vám přeje Tomáš Martínek.
2:0
6:1
6:2
Česká hráčka se zápasem prakticky protrápila. Hezké tenisové momenty předvedla až v polovině druhého setu, kdy už bylo pozdě, jelikož domácí hráčka si hlídala stav i hru. Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího onlajn přenosu.
0:2
2:6
3:6
Ivo Minář je v osmifinále, kde se utká s vítězem zápasu mezi Uruguaycem Felderem a Chilanem Capdevillem, jenž je na turnaji nasazenou trojkou. V tuto chvíli je zápas vyrovnaný: 6:3, 3:6 a v posledním setu 2:2. Příjemný večer vám přeje Tomáš Martínek.
2:1
4:6
6:3
6:1
Český tenista Michal Schmid sice začal turnaj v Mersinu dobře a dostal se do vedení 6:4, jenže následující dva sety prohrál 3:6 a 1:6 a s turnajem se tak hned v prvním kole loučí. Na stejném kurtu za pár minut nastoupí Dušan Lojda proti Igoru Sijslingovi z Nizozemska.
2:0
6:3
6:4
Holandský tenista vyprovodil českého tenistu z kurtu za hodinu a osm minut a zkušeně postoupil do dalšího kola. Lojda měl sice dva brejkboly, ale ani jeden neproměnil. Sijsling vzal Lojdovi podání v úvodu obou setů a český tenista na to nenašel odpověď. V posledních třech gemech při soupeřově podání navíc neuhrál ani míček a Igor Sijsling tak postupuje naprosto zaslouženě. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek úterního dne.
2:1
5:7
7:6
6:1
To je ode mě pro dnešek všechno. Díky, že jste s námi sledovali toto utkání. Přeji Vám hezký zbytek dne! Někdy příště zase na počtenou!