1:2
6:2
4:6
2:6
Iveta Benešová získává pro české barvy první důležitý bod v souboji s Německem, když poráží domácí hráčku Sabine Lisickou 2:6, 6:4 a 6:2. Zrodilo se tedy první překvapení a my doufejme, že bude v tomto duelu poslední, protože přibližně za dvacet minut nastoupí Petra Kvitová proti Julii Görgesové a podle všech předpokladů je jasnou favoritkou naše hráčka. I tento zápas pro vás budu komentovat.
2:1
5:7
6:1
9:7
Daniela Hantuchová po vyše trojhodinovom maratóne získala úvodný bod pre Slovensko. Zápas to bol napínavý, druhý bod sa bude snažiť o chvíľu získať naša jednotka Dominika Cibulková v dueli proti Virginie Razzanovej.
1:2
6:3
3:6
8:10
Byli jsme svědky urputné a tuhé bitvy, na jejímž konci se nakonec z vítězství raduje Petra Kvitová, která porazila Julii Görgesovou ve třech setech 3:6, 6:3 a 10:8. Po výhře Ivety Benešové tak Češky vedou po úvodním hracím dnu ve Stuttgartu 2:0 na zápasy a mají výborně nakročeno ke konečnému vítězství. To je ode mě pro dnešek ze Stuttgartu vše, z Porsche arény se s vámi s přáním hezkého zbytku víkendu loučí dnešní komentátor Michal Šandor.