Vítěz: M. Odermatt (SUI)
koniec udalosti
Konečné výsledky
1. Marco Odermatt (SUI) 1:27,72
2. Raphael Haaser (AUT) +0,98
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,31
4. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,45
5. Justin Murisier (SUI) +1,76
6. Nils Allegre (FRA) +1,81
6. Stefan Babinsky (AUT) +1,81
8. Loïc Meillard (SUI) +1,82
9. Alexis Pinturault (FRA) +1,83
10. Gino Caviezel (SUI) +1,92
11. Daniel Danklmaier (AUT) +2,03
12. Stefan Rogentin (SUI) +2,05
13. Marco Kohler (SUI) +2,09
13. Jeffrey Read (CAN) +2,09
15. Niels Hintermann (SUI) +2,12
16. James Crawford (CAN) +2,19
17. Blaise Giezendanner (FRA) +2,21
18. Jared Goldberg (USA) +2,25
19. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,34
20. Alexis Monney (SUI) +2,47
21. Gilles Roulin (SUI) +2,64
21. Simon Jocher (GER) +2,64
23. Elian Lehto (FIN) +2,67
24. Daniel Hemetsberger (AUT) +2,82
25. Lukas Feurstein (AUT) +2,98
26. Sam Morse (USA) +3,02
27. Kyle Negomir (USA) +3,06
28. Arnaud Boisset (SUI) +3,07
29. Pietro Zazzi (ITA) +3,16
30. Matthieu Bailet (FRA) +3,17
31. Giovanni Franzoni (ITA) +3,32
32. Brodie Seger (CAN) +3,53
33. Miha Hrobat (SLO) +3,59
34. Guglielmo Bosca (ITA) +3,60
35. Andreas Sander (GER) +3,68
36. Florian Schieder (ITA) +3,76
37. Nicolo Molteni (ITA) +3,80
38. Pirmin Hacker (AUT) +3,97
39. Jan Zabystřan (CZE) +4,02
40. Romed Baumann (GER) +4,29
41. Marco Pfiffner (LIE) +4,32
42. Bryce Bennett (USA) +4,34
43. Nils Alphand (FRA) +4,47
44. Giovanni Borsotti (ITA) +4,72
45. Barnabás Szöllös (ISR) +6,05
46. Adrien Théaux (FRA) +6,14
Josef Ferstl (GER) DNF
Wiley Maple (USA) DNF
Christoph Krenn (AUT) DNF
Florian Loriot (FRA) DNF
Martin Čater (SLO) DNF
River Radamus (USA) DNF
Christof Innerhofer (ITA) DNF
Cameron Alexander (CAN) DNF
Riley Seger (CAN) DNF
Adrian Smiseth Sejersted (NOR) DNF
Mattia Casse (ITA) DNF
Cyprien Sarrazin (FRA) DNF
Dominik Paris (ITA) DNF
1. Marco Odermatt (SUI) 1:27,72
2. Raphael Haaser (AUT) +0,98
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1,31
4. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,45
5. Justin Murisier (SUI) +1,76
6. Nils Allegre (FRA) +1,81
6. Stefan Babinsky (AUT) +1,81
8. Loïc Meillard (SUI) +1,82
9. Alexis Pinturault (FRA) +1,83
10. Gino Caviezel (SUI) +1,92
11. Daniel Danklmaier (AUT) +2,03
12. Stefan Rogentin (SUI) +2,05
13. Marco Kohler (SUI) +2,09
13. Jeffrey Read (CAN) +2,09
15. Niels Hintermann (SUI) +2,12
16. James Crawford (CAN) +2,19
17. Blaise Giezendanner (FRA) +2,21
18. Jared Goldberg (USA) +2,25
19. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,34
20. Alexis Monney (SUI) +2,47
21. Gilles Roulin (SUI) +2,64
21. Simon Jocher (GER) +2,64
23. Elian Lehto (FIN) +2,67
24. Daniel Hemetsberger (AUT) +2,82
25. Lukas Feurstein (AUT) +2,98
26. Sam Morse (USA) +3,02
27. Kyle Negomir (USA) +3,06
28. Arnaud Boisset (SUI) +3,07
29. Pietro Zazzi (ITA) +3,16
30. Matthieu Bailet (FRA) +3,17
31. Giovanni Franzoni (ITA) +3,32
32. Brodie Seger (CAN) +3,53
33. Miha Hrobat (SLO) +3,59
34. Guglielmo Bosca (ITA) +3,60
35. Andreas Sander (GER) +3,68
36. Florian Schieder (ITA) +3,76
37. Nicolo Molteni (ITA) +3,80
38. Pirmin Hacker (AUT) +3,97
39. Jan Zabystřan (CZE) +4,02
40. Romed Baumann (GER) +4,29
41. Marco Pfiffner (LIE) +4,32
42. Bryce Bennett (USA) +4,34
43. Nils Alphand (FRA) +4,47
44. Giovanni Borsotti (ITA) +4,72
45. Barnabás Szöllös (ISR) +6,05
46. Adrien Théaux (FRA) +6,14
Josef Ferstl (GER) DNF
Wiley Maple (USA) DNF
Christoph Krenn (AUT) DNF
Florian Loriot (FRA) DNF
Martin Čater (SLO) DNF
River Radamus (USA) DNF
Christof Innerhofer (ITA) DNF
Cameron Alexander (CAN) DNF
Riley Seger (CAN) DNF
Adrian Smiseth Sejersted (NOR) DNF
Mattia Casse (ITA) DNF
Cyprien Sarrazin (FRA) DNF
Dominik Paris (ITA) DNF
Stejně jako včera se úvodní kolo nevydařilo Petře Vlhové, která je desátá. Daleko hůře dopadly obě české reprezentantky, Martina Dubovská končí až 49. a od postupové třicítky ji dělí více než vteřina. Adriana Jelínková pak vypadla hned v prvních brankách.
Druhé kolo začíná ve 13 hodin, tak si ho nenechte ujít. Ode mě je to vše, hezké poledne!