SK
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Homepage
Hokej
Futbal
Florbal
Hádzaná
Tenis
Basketbal
Hokejbal
Ďalšie
TV Program
Reklama
Reklama
Dľa udalostí
Chronologicky
20180620
Streda 20. 6. 2018
Nasledujúci deň
Kalendár
Predchádzajúci deň
Ďalšie
Skryť komentáre
Zobraziť komentáre
Skryť podrobnosti
Zobraziť podrobnosti
Žrebovanie súťaží
12:00
Žrebovanie 1. a 2. predkola Európskej ligy
0
Výhra:
0
Stavte si na
0
Remíza:
0
Stavte si na
0
Prehra:
0
Stavte si na
koniec udalosti
(
)
viac
Los druhého předkola
:
Glenavon (NIR) / Molde (NOR) – Anorthosis Famagusta (CYP) / Laçi (ALB)
Bananc Jerevan (ARM) / FC Sarajevo (BIH) – Atalanta Bergamo (ITA)
Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) / Žalgiris Vilnius (LTU) – Vaduz (LIE) / Levski Sofia (BUL)
Engordany (AND) / Folgore (SMR) / Kajrat Almaty (KAZ) – AZ Alkmaar (NED)
Aberdeen (SCO) – Burnley (ENG)
Rudar Pljevlja (MNE) / Partizan Bělehrad (SRB) – Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) / Irtyš Pavlodar (KAZ)
Balzan (MLT) / Keşla (AZE) – Milsami Orhei (MDA) / Slovan Bratislava (SVK)
Cliftonville (NIR) / Nordsjælland (DEN) – Shamrock Rovers (IRL) / AIK (SWE)
Rudar Velenje (SVN) / Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL) – FCSB Bukurešť (ROU)
Hapoel Haifa (ISR) – Lahti (FIN) / Hafnarfjördur (ISL)
Levadia Tallinn (EST) / Dundalk (IRL) – AEK Larnaca (CYP)
Zaria Balti (MDA) / Górnik Zabrze (POL) – Budućnost Podgorica (MNE) / Trenčín (SVK)
Ferencváros Budapešť (HUN) / Maccabi Tel-Aviv (ISR) – Radnički Niš (SRB) / UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
CSKA Sofia (BUL) / FC Riga (LVA) – Admira Wacker Mödling (AUT)
Spartak Subotica (SRB) / Coleraine (NIR) – Sparta Praha (CZE)
RB Lipsko (GER) – Liepāja (LVA) / Häcken Göteborg (SWE)
Stjarnan (ISL) / Nõmme Kalju (EST) – FC Kodaň (DEN) / KuPS Kuopio (FIN)
Ufa (RUS) – Široki Brijeg (BIH) / Domžale (SVN)
Samtredia (GEO) / Tobol Kostanaj (KAZ) – Pjunik Jerevan (ARM) / Vardar Skopje (MKD)
Jagiellonia Białystok (POL) – Rio Ave (POR)
LASK Linec (AUT) – Lillestrøm (NOR)
Honvéd Budapešť (HUN) / Rabotnički Skopje (MKD) – Progrès Niederkorn (LUX) / Gabala (AZE)
Petrocub Hîncești (MDA) / NK Osijek (CRO) – Glasgow Rangers (SCO) / Škupi Čair (MKD)
B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) / OFK Titograd (MNE) – Beşiktaş Istanbul (TUR)
DAC Dunajská Streda (SVK) / Dinamo Tbilisi (GEO) – Derry City (IRL) / Dinamo Minsk (BLR)
Ventspils (LVA) / Luftëtari Gjirokastër (ALB) – Girondins Bordeaux (FRA)
Željezničar Sarajevo (BIH) / Narva Trans (EST) – Stumbras Kaunas (LTU) / Apollon Limassol (CYP)
Racing Union Lucemburk (LUX) / Viitorul Konstanca (ROU) – Vitesse Arnhem (NED)
St. Gallen (SUI) – ÍB Vestmannaeyjar (ISL) / Sarpsborg (NOR)
Dinamo Brest (BLR) – Atromitos Atény (GRE)
Sevilla (ESP) – Neftçi Baku (AZE) / Újpest (HUN)
Connah's Quay (WAL) / Šachťor Soligorsk (BLR) – Lech Poznaň (POL) / Gandzasar Kapan (ARM)
Hibernian Edinburgh (SCO) / NSÍ Runavík (FRO) – Asteras Tripolis (GRE)
Čichura Sačchere (GEO) / Beitar Jeruzalém (ISR) – Partizani Tirana (ALB) / Maribor (SVN)
KRC Genk (BEL) – Fola Esch (LUX) / Europa (GIB) / FC Priština (KOS)
Djurgården (SWE) – Mariupol (UKR)
Hajduk Split (CRO) – Ilves Tampere (FIN) / Slavia Sofia (BUL)
Rozhodca:
Diváci:
Hlavní stránka
|
Chcete tu reklamu?
|
Kontakt
|
Glenavon (NIR) / Molde (NOR) – Anorthosis Famagusta (CYP) / Laçi (ALB)
Bananc Jerevan (ARM) / FC Sarajevo (BIH) – Atalanta Bergamo (ITA)
Birkirkara (MLT) / KÍ Klaksvík (FRO) / Žalgiris Vilnius (LTU) – Vaduz (LIE) / Levski Sofia (BUL)
Engordany (AND) / Folgore (SMR) / Kajrat Almaty (KAZ) – AZ Alkmaar (NED)
Aberdeen (SCO) – Burnley (ENG)
Rudar Pljevlja (MNE) / Partizan Bělehrad (SRB) – Cefn Druids (WAL) / Trakai (LTU) / Irtyš Pavlodar (KAZ)
Balzan (MLT) / Keşla (AZE) – Milsami Orhei (MDA) / Slovan Bratislava (SVK)
Cliftonville (NIR) / Nordsjælland (DEN) – Shamrock Rovers (IRL) / AIK (SWE)
Rudar Velenje (SVN) / Tre Fiori (SMR) / Bala Town (WAL) – FCSB Bukurešť (ROU)
Hapoel Haifa (ISR) – Lahti (FIN) / Hafnarfjördur (ISL)
Levadia Tallinn (EST) / Dundalk (IRL) – AEK Larnaca (CYP)
Zaria Balti (MDA) / Górnik Zabrze (POL) – Budućnost Podgorica (MNE) / Trenčín (SVK)
Ferencváros Budapešť (HUN) / Maccabi Tel-Aviv (ISR) – Radnički Niš (SRB) / UE Sant Julià (AND) / Gzira United (MLT)
CSKA Sofia (BUL) / FC Riga (LVA) – Admira Wacker Mödling (AUT)
Spartak Subotica (SRB) / Coleraine (NIR) – Sparta Praha (CZE)
RB Lipsko (GER) – Liepāja (LVA) / Häcken Göteborg (SWE)
Stjarnan (ISL) / Nõmme Kalju (EST) – FC Kodaň (DEN) / KuPS Kuopio (FIN)
Ufa (RUS) – Široki Brijeg (BIH) / Domžale (SVN)
Samtredia (GEO) / Tobol Kostanaj (KAZ) – Pjunik Jerevan (ARM) / Vardar Skopje (MKD)
Jagiellonia Białystok (POL) – Rio Ave (POR)
LASK Linec (AUT) – Lillestrøm (NOR)
Honvéd Budapešť (HUN) / Rabotnički Skopje (MKD) – Progrès Niederkorn (LUX) / Gabala (AZE)
Petrocub Hîncești (MDA) / NK Osijek (CRO) – Glasgow Rangers (SCO) / Škupi Čair (MKD)
B36 Tórshavn (FRO) / St Joseph's (GIB) / OFK Titograd (MNE) – Beşiktaş Istanbul (TUR)
DAC Dunajská Streda (SVK) / Dinamo Tbilisi (GEO) – Derry City (IRL) / Dinamo Minsk (BLR)
Ventspils (LVA) / Luftëtari Gjirokastër (ALB) – Girondins Bordeaux (FRA)
Željezničar Sarajevo (BIH) / Narva Trans (EST) – Stumbras Kaunas (LTU) / Apollon Limassol (CYP)
Racing Union Lucemburk (LUX) / Viitorul Konstanca (ROU) – Vitesse Arnhem (NED)
St. Gallen (SUI) – ÍB Vestmannaeyjar (ISL) / Sarpsborg (NOR)
Dinamo Brest (BLR) – Atromitos Atény (GRE)
Sevilla (ESP) – Neftçi Baku (AZE) / Újpest (HUN)
Connah's Quay (WAL) / Šachťor Soligorsk (BLR) – Lech Poznaň (POL) / Gandzasar Kapan (ARM)
Hibernian Edinburgh (SCO) / NSÍ Runavík (FRO) – Asteras Tripolis (GRE)
Čichura Sačchere (GEO) / Beitar Jeruzalém (ISR) – Partizani Tirana (ALB) / Maribor (SVN)
KRC Genk (BEL) – Fola Esch (LUX) / Europa (GIB) / FC Priština (KOS)
Djurgården (SWE) – Mariupol (UKR)
Hajduk Split (CRO) – Ilves Tampere (FIN) / Slavia Sofia (BUL)